Z redakcyjnej poczty: Czym wita Lwówek śląski przyjeżdżających do miasta?

5
336
Lwówek Śląski ulica Rzeczna, zdjęcie nadesłane przez czytelnika

Czym wita Lwówek śląski przyjeżdżających do miasta? Zdjęcia z dzisiejszego poranka. Otwarta studzienka przy ul. Daszyńskiego, porozbijane, leżące szkła na jezdni ul. Rzecznej, wyrzucone śmieci z niezabezpieczonego pojemnika, które rozwiewa wiatr i zwierząt szukające pokarmu, a za boksem ktoś zrobił sobie miejscówkę na melinę.
Proszę o interwencję, bo straż miejska dziś nie odbiera telefonu a do poniedziałku to aż wstyd patrzeć! – pisze do redakcji jeden z czytelników.

Udostępniamy zdjęcia i zwracamy się do służb o interwencję. Chyba wszystkim zależy, żeby miasto było schludne, czyste i bezpieczne?

Lwówek Śląski ulica Rzeczna, zdjęcie nadesłane przez czytelnika

 

Sprawą niezwłocznie zajęła się lwówecka straż miejska, której Komendant zapewnia nas, iż nie otrzymał w dniu dzisiejszym żadnego zgłoszenia a straż miejska od rana pełni służbę. Komendant tłumaczy i już zlecił zajęcie się sprawą, w tym niezwłoczne zabezpieczenie studzienki.

5 KOMENTARZE

  1. To nie damianek tylko jakis menel bo jak rano do pracy jechałem to wlasnie grzebal w tym śmietniku i porozbijal te butelki tam ale to posprzątalem po południu i to on to wszystko na lwowku dzisiaj zrobił

  2. Za syf pod domem odpowiadają mieszkańcy i zarządcy Wspólnoty. Straż Miejska może interweniować, ale to mieszkańcy syfią. Róbcie takim osobnikom zdjęcia i na Policję, niech dostają mandaty.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here