Basen miejski w Lwówku Śląskim – cennik 2021

28
5871
Otwarty basen miejski w Lwówku Śląskim

Znaczącym wzrostem cen za korzystanie z basenu miejskiego w Lwówku Śląskim władze Gminy rozpoczynają tegoroczny sezon.

 

W ubiegłym roku wejściówka dla osoby dorosłej kosztowała 10 złotych a bilet ulgowy 6 zł. Informowaliśmy o tym tutaj. W sezonie 2021 ceny te uległy znaczącemu wzrostowi.

Ceny biletów wstępu na basen w Lwówku Śląskim

Bilet

normalny 15.00 zł
ulgowy * 9.00 zł
dzieci do lat 3 1.00 zł

 

Ceny usług dodatkowych:

usługi dodatkowe

cena brutto za dzień

szafka depozytowa (dostępnych 50 szt.) 2,00 zł
wynajem krzesełka
(dostępnych 50 szt)
10,00 zł
wynajem leżaka
(dostępnych 50 szt.)
15,00 zł

 

Kto może korzystać z biletów ulgowych?

*Osoby uprawnione do korzystania z biletów ulgowych:

 • dzieci w wieku 3 – 7 lat
 • dzieci i młodzież szkolna – za okazaniem legitymacji szkolnej
 • studenci do 25 roku życia – za okazaniem legitymacji studenckiej
 • emeryci i renciści – za okazaniem legitymacji emeryta i rencisty
 • osoby niepełnosprawne wraz z opiekunem – na podstawie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności lub innego dokumentu potwierdzającego status osoby niepełnosprawnej wynikający z orzeczenia.

Z kartą dużej rodziny 10 proc. rabatu od wartości biletu.

 

W przedstawionym przez burmistrz Lwówka Ślaskiego cenniku opłat za korzystanie z basenu miejskiego w Lwówku Ślaskim na sezon 2021 brakuje względem ubiegłego roku zniżek za wstęp po godzinie szesnastej.

Jak oceniacie ten cennik?

28 KOMENTARZE

 1. Dla kogo ten basen? Bilet dla dzieci 9zl? Kogo będzie na to stać, przez miesiąc będzie to kwota ok 250zl za dziecko. A wakacje to dwa miesiące. Skończy się na tym że dzieciaki będą jeździly na żwirownie lub na tamę i tylko czekać jakiejś tragedii. Dlaczego nie ma zniżki po 16tej? Złodziejstwo w biały dzień.

  • Patologii nie dogodzi, zawsze płacz i lament; czemu tak drogo?!? Za darmo tez byłoby narzekanie, bo po co komu basen jak pogoda do bani? W kółko to samo. W Polsce to najlepiej nic nie robić, niczego nie budować, bo zawsze źle, zawsze komuś się nie podoba. A na basenie i tak będzie mnóstwo ludzi, bo to jedyny basen w okolicy.

   • Patologią to jesteś ty i jak widać nie chodzisz na basen, i oceniasz ludzi nie znając ich i nie wiedząc z kim masz do czynienia to straszne że tacy ludzie istnieją.

 2. … to nie jest basen – basen to jest w szpitalu, taki co pielęgniarka podaje. To jest AQUAPARK im. Marioli Szczęsnej. Z szacunkiem dla włodarzy bizancjum w gminie lwówek.

 3. Nic w tym dziwnego. Gminny kredyt za tą imprezę trzeba spłacać co miesiąc. Albo zrzucamy się wszyscy jako mieszkańcy albo bardziej partycypują chętni do takich uciech.
  Uwaga spojler: w 6 lat dorobiliśmy się nowych ~600 milardów zadłużenia sektora finansów publicznych. Kolejnych 250 milardów w drodze a jeszcze idzie Polski Ład. Ciekawe co nie podrożeje?

  • Ale pieprzysz człowieku jak potłuczony nie wiesz co piszesz ale chciałbyś żyć lepiej czyż nie? a te informacje czerpiesz zapewne Z FEJKNIUSÓW posłuchaj normalnych mediów i się dowiesz prawdy anie piszesz głupoty.

 4. Skoro wyjdzie ok 250 zł za miesiac to i tak drugie tyle zostaje z programów socjalnych. Wlasnie na takie uciechy dla dzieci są te programy a nie na fryzjera i kosmetyczke dla mamusi.

  • Oczywiście że pieniążki z 500+ powinny być przeznaczane na potrzeby dzieci, ja pracuje i stać mnie na kosmetyczkę i fryzjera i bez 500+ moje dziecko korzystało by z basenu nawet gdyby wstęp kosztował 15zl – bo mnie na to stać, ale wyobraź sobie, że w naszej gminie żyją ludzie którzy z 500+ kupują dzieciakom ubrania, żywności i dla nich 9 zł jednorazowego wstępu na basen może być kwotą nie do przeskoczenia. Czasami warto spojrzeć dalej niż koniec własnego nosa…

  • Znowu ktoś pisze bzdury cieszmy się że nasze dzieci wreszcie n ie głodują i nie podkradają sobie śniadań w szkole, pytanie a ile dostaje dziecko np. w Niemczech czy innych krajach europy czy te osoby które żałują naszym polskim dzieciom wiedzą? to jest wielokrotność tych 500+ bo tam się dba o dzieci żeby mogły się rodzić i żeby miały to minimum do życia a nie jak w Polsce zawsze jakaś zazdrość panuje że sąsiad dostał na dziecko jakąś tam pomoc i co to jest 500+ co to za wielka kwota , tragedia co to za myślenie a np. Niemcy dostają naprawdę wielkie kwoty i tam jest to pomoc duża a my mamy żałować naszym polskim dzieciom?, ludzie zastanówcie się o co wam chodzi gdzie macie rozum a raczej dlaczego go nie macie, musimy dbać o nasze polskie dzieci bo inaczej przyjdą inni i na pewno zadbają żeby nas się coraz mniej rodziło.

 5. Czyli praktycznie dzieci do 3 roku zycia 15+1=16 zl bo opiekun, 3-8 lat 9+15=24 bo opiekun, a starsze same i tak nie pójdzie i tak więc minimum 9+9=18 lub 9+15.

 6. I właśnie z tego powodu basen będzie świecił pustkami.A miasto dołoży jeszcze więcej pieniędzy do tej inwestycji.
  Dzieci pojadą z rodzicami na żwirownie i pieniądze zaoszczędzone na biletach wydadzą na lody i kiełbaski itp.

  Moim zdaniem dzieci z gminy Lwówek Śląski powinny wchodzić na basen za 0zł-i tak wszyscy mieszkańcy się na to zrzucają. Dorośli 10zł.Dla przyjezdnych stawka według taryf ustalonych na ten rok.
  Dla dzieciaków bezpieczniej niż na tamie itp.

 7. Dla kogo ten basen został zbudowany ? dla dorosłych i dzieci czy tylko dla dzieci ponieważ jest mały akwen, do pływania nie ma miejsca jest to większy brodzik nadawałby się do jakiegoś małego hoteliku a nie do miasta powiatowego i jeszcze takie wysokie koszty biletów tragedia.

  • Nikt nikogo nie zmusza do korzystania. Nie było basenu przez lata a teraz jest. Jesteś starym facetem co nigdy nie pójdzie na basen nawet jakby był wielki na hektar. Tylko jęczysz od roku z tym samym sucharem.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here