Awanturował się. Jeszcze tego samego dnia na rok trafił za kraty

6
1412

40-latek mieszkaniec gminy Lwówek Śląski został zatrzymany przez policjantów, po tym jak awanturował się w swoim domu rodzinnym. Okazało, się, że mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Lwówku Śląskim. 40-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę 1 roku pozbawienia wolności.

 

 

W niedzielny poranek (02.06.2024 r.), policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z domów na terenie gminy Lwówek Śląski. Ze zgłoszenia wynikało, że pijany syn awanturował się.

Funkcjonariusze natychmiast pojechali pod wskazany adres. Zastali tam mężczyznę, 40-letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego, będącego pod wpływem alkoholu. Kobieta oświadczyła, że nie może poradzić sobie z nietrzeźwym synem.

Mundurowi w trakcie weryfikowania danych 40-latka w policyjnych systemach informatycznych ustalili, że sprawca interwencji posiada status osoby poszukiwanej. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi. Zgodnie z decyzją sądu funkcjonariusze doprowadzili go do wskazanego aresztu śledczego.

Mężczyzna ma do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze jednego roku. Będzie miał, zatem teraz czas przemyśleć swoje zachowanie.

-/sierżant sztabowy Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śl./-

6 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here