Areszt tymczasowy dla mężczyzny, który zmusił policjantkę do zaniechania czynności służbowej

9
3477

29- letni Tomasza J. najbliższe miesiące spędzi w areszcie. Mężczyzna jest podejrzany o to, pod groźbą użycia przemocy wobec policjantki zmusił ją do zaniechania podjętej przez nią prawnej czynności służbowej, przy czym tego czynu dopuścił się w warunkach powrotu do przestępstwa.

 

A areszcie dla mężczyzny informuje dziś lwówecka policja: Sąd Rejonowy w Lwówku Śląskim na wniosek Prokuratora Rejonowego zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec Tomasza J., lat 29 podejrzanego o to, że w dniu 26 sierpnia 2020 roku pod groźbą użycia przemocy wobec policjantki zmusił ją do zaniechania podjętej przez nią prawnej czynności służbowej, przy czym tego czynu dopuścił się w warunkach powrotu do przestępstwa.


Policyjny pościg zakończony zatrzymaniami

Nie zatrzymał się do kontroli. Padł strzał

9 KOMENTARZE

  1. Pozdrawiam Policję. Macie trudną pracę. Ci ktòrzy nań “PSIoczycie” albo macie na bakier z prawem albo obejrzyjcie się na swoich znajomych ktòrzy w złym tonie o noszących mundur się wypowiadają. Ktoś kto nie szanuje prawa i Was bedzie oszukiwal. Mowie ogolnie o tym jaki jest stereotyp, nie w odp. na komentarz.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here