Anna Mucha wystąpiła w obronie mostu w Pilchowicach

9
2978
Instagram Anna Mucha

Znana aktorka i celebrytka Anna Mucha osobiście przyjechała do Pilchowic, żeby zaprotestować wobec planów wysadzenia mostu kolejowego.

 

#zdazycprzedTomemCruisem

Swój manifest Anna Mucha opublikowała na Instagramie w formie serii zdjęć, wykonanych w okolicach mostu i opatrzyła je wymownym i komentarzami oznaczają przy tym Toma Cruise’a:

a my zwiedzamy … bo to jest 114 letni most, który Tom Cruise chce wysadzić w powietrze … a my mówimy: Tom, IT IS IMPOSSIBLE!!! #niemanatonaszejzgody”. – napisała gwiazda.

 

Mamy nadzieję, że znana aktorka zapoczątkowała falę odwiedzin przy moście i zwiedzania okolic Wlenia. Zachęcamy Was do przyjazdu do Pilchowic, robienia zdjęć i oznaczania ich #zdazycprzedTomemCruisem oraz @zdazycprzedtomemcruisem zanim Tom tu przyjedzie.

Opublikowany przez Zdążyć przed Tomem Cruisem Wtorek, 4 sierpnia 2020


Minister za wysadzeniem mostu. Miłośnicy kolei przeciw

9 KOMENTARZE

  1. Ciemnogród!Most nie jest zabytkiem.!Jest poniemiecki i żaden z niego pożytek , ani jako most ani atrakcja turystyczna a na pewno nie cudo inżynierii .Chcąc reaktywować linię kolejową , to pod względem technicznym na ma możliwości dopuszczenia go do użytkowania /może jako kładka dla pieszych/ , bo po prostu remont jest niemożliwy . Filmowcy proponują nowy most.Ludzie trzeba mierzyć zamiary na siły .

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here