46- latka najprawdopodobniej odebrała sobie życie

0
5396

Mimo reanimacji nie udało się uratować 46- letniej kobiety, która najprawdopodobniej sama targnęła się na życie. Sprawę badają śledczy.

 

W latach 2014 – 2020 czterdziestu czterech mieszkańców powiatu lwóweckiego targnęło się na własne życie, w tym aż w 29 przypadkach próby zakończyły się zgonami.

Z zebranych przez Instytutu Badań i Analiz Działalności Jednostek Samorządu Terytorialnego danych wynika, iż w 2014 roku zamachu na własne życie podjęło się aż 10 mieszkańców powiatu lwóweckiego, z czego 6 zamachów zakończone zostało zgonem. Rok później na życie targnęły się 4 osoby niestety, trzy skutecznie. W 2016 roku z 8 podjętych prób aż 7 zakończyło się zgonem. W 2017 roku zamachu na własne życie podjęło się 9 mieszkańców  powiatu lwóweckiego. Pięciu z nich nie udało się uratować. W 2018 roku 5 prób samobójczych, w tym 4 zakończone zgonem. W 2019 roku 8 mieszkańców powiatu lwóweckiego postanowiło odebrać sobie życie, w 4 przypadkach próby okazały się skuteczne. Te dane dają do myślenia i trudno przejść obok nich obojętnie.

 

 

Do kolejnego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło we wtorek 11 października br. Około godziny 19. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim otrzymał zgłoszenie o próbie samobójczej w jednym z sołectw gminy Lwówek Śląski. Na miejsce natychmiast zadysponowano patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego.

Niestety, mimo podjętej próby reanimacji nie udało się odratować życia 46- letniej kobiety. Lekarz stwierdził zgon. Nieoficjalnie mówi się, iż kobieta zażyła znaczną ilość leków.

Na miejsce poproszono prokuratora, który zdecydował o konieczności wykonania sekcji zwłok. Ta ma dać jednoznaczną odpowiedź, co do przyczyn śmierci mieszkanki gminy Lwówek Śląski.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here