Zuchwała kradzież rowerów elektrycznych WIDEO

5
2184

10.000 zł nagrody za udzielenie trafnej informacji i odnalezienie skradzionych rowerów elektrycznych wyznaczyli poszkodowani.

 

„W dniu dzisiejszym (17-05-2022) skradziono nam trzy rowery elektryczne: CONWAY XYRON, MOUSTACHE TRAIL 6 oraz BH ATOM X.” – informują na portalu społecznościowym poszkodowani z wypożyczalni nart i e-bike „Pod Gondolą” w Świeradowie- Zdroju. To tam wyposażeni w wielki młot, zamaskowani złodziej, pod osłoną nocy (godz. 2:23) podeszli pod witrynę wypożyczalni, wybili szybę i siłą wyciągnęli rowery, co zarejestrowały kamery monitoringu.

Złodzieje poruszali się ciemnym Oplem Vivaro na skradzionych tablicach rejestracyjnych.

„Jeśli rozpoznajecie Państwo na zdjęciach którąś z osób lub znacie miejsce, w którym rowery się znajdują prosimy o kontakt pod numer telefonu 733 250 747. Za udzielenie trafnej informacji i odnalezienie rowerów wyznaczamy nagrodę w wysokości 10.000 zł” – zapewniają poszkodowani i publikują nagranie z kradzieży.

5 KOMENTARZE

  1. Przepraszam ale to nie ci sami złodzieje co na ul Górskiej w tamtym roku kradli znak zakaz wjazdu na drogę która prowadziła na nielegalny parking tego samego właściciela od tych rowerów . Ile razy ukradli znak 8 ???

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here