Mistrzowie parkowania. Na pasach, na chodniku.

6
1342
zdjęcia nadesłane przez czytelników

Co jest bardziej irytujące, pokazywanie mistrzów parkowania, czy lekceważenie przez niektórych kierowców pieszych, innych uczestników ruchu?

 

Wśród naszych czytelników nie brakuje osób, których bardzo irytuje pokazywanie „mistrzów parkowania” kierowców, którzy zapomnieli się i zaparkowali utrudniając życie pieszym. Nie brakuje też osób, których irytują tacy kierowcy i ich zachowanie. To właśnie od tych drugich każdego tygodnia otrzymujemy zdjęcia aut pozostawionych „na chwilę”, byle jak, byle gdzie, …

Prym wiodą tu kierowcy, którzy szukając miejsca do swobodnego zaparkowania samochodu w centrum Lwówka Śląskiego i nie znajdując go zdecydowali się zostawić auto w miejscu do tego nie przeznaczonym. Ale nie brakuje także kierowców z Gryfowa Śląskiego, czy Mirska.

Dziś kolejne dwa przykłady. Tym razem jeden z Lwówka Śląskiego, ulicy Szkolnej, a drugi z Gryfowa Śląskiego, ulicy Kolejowej. Jak widać jeden z kierowców zastawił cały chodnik, drugi całe przejście dla pieszych.

 

Po raz kolejny zwracamy się z apelem do wszystkich użytkowników dróg o wzajemny szacunek, o nie utrudnianie sobie życia, o wyrozumiałość i o nie łamanie przepisów, mimo, iż czasami da się słyszeć, że tu, czy ówdzie jest na to ciche przyzwolenie.

zdjęcia nadesłane przez czytelników
zdjęcia nadesłane przez czytelników

6 KOMENTARZE

  1. Ulica Szkolna w Lwówku ŚL. to jak widać najbardziej ulubione miejsce przez niesfornych kierowców parkujących na chodnikach. Trudno zrozumieć takie postępowanie a z drugiej strony co na to Panowie ze straży miejskiej i policji… O to jest pytanie…

    • Na szkolnej jest problem bo ludzie pracujący w rynku stawiają tu swoje auta. Np pani z aliora swoje białe citroen c3. Codziennie rano. Gdzie mieszkańcy mają parkować skoro ich miejsca zajmują inni? Sami przejdźcie i zobaczcie. Codziennie stoi na szkolnej.

  2. ..parkują koło pasji na weekendzie koło Pasji tak że azok.Przejść nie idzie chodnikiem..A policja po telefonie nic z tym nie robi.Nigdy wolnego radiowozu niby nie mają….A mimo to przejeżdżają tamtędy co chwilę i nie widzą????!!!!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here