Zostań Miss! Casting do konkursu Miss Dolnego Śląska już w sobotę!

1
339

Miss Polski to wydarzenie, które od ponad 30 lat cieszy się ogromną popularnością i niepodważalną renomą, a co roku w konkursie wybierana jest najpiękniejsza Polka. Jest to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalna i najbardziej prestiżowa marka marka na rynku.

Od wielu lat finał konkursu organizowany jest w telewizji Polsat i należy do jednego z najlepszych show telewizyjnych w Polsce, którego oglądalność sięga 4 milionów widzów.

 

MISS DOLNEGO ŚLĄSKA 2020

Organizatorzy konkursu już w 2019 roku udowodnili, że są niekwestionowanym liderem na Dolnym Śląsku w organizacji tego typu wydarzenia. Ponda 400 zgłoszeń, blisko 130 półfinalistek konkursu oraz gala finałowa na Stadionie Wrocław, gdzie przy blisko 500 gościach wyłoniono Miss, Miss Nastolatek oraz Mister Dolnego Śląska 2019.

Zwieńczeniem edycji 2019 był finał konkursu Miss Polski, podczas którego nasz region reprezentowały 4 kandydatki, a podczas gali Natalia Baran awansowała do TOP10, natomiast Karolina Wiltowska zdobyła tytuł 4 Wice Miss Polski 2019.

W 2020 roku na etapie castingu online mamy już ponad 600 zgłoszeń kandydatek do tytułu najpiękniejszej dolnoślązaczki 2020 roku. W drodze po koronę na kandydatki czeka półfinał 29 marca w Novotel Centrum Wrocław, następnie wiele warsztatów, atrakcji oraz sesji zdjęciowych, w tym spotkanie z czołowymi modelkami z Polski, które znamy z programów telewizyjnych oraz warsztaty z przedstawicielami jednej z najbardziej renomowanych agencji modelek w kraju. Zwieńczeniem edycji 2020 będzie gala finałowa we Wrocławiu z udziałem wielu gości w tym bardzo znanej gwiazdy muzycznej, która odbędzie się w połowie maja!

Aby wziąć udział w konkursie kandydatki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki naszego regionu powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie http://missdolnegoslaska.pl/zostan-miss/. Tam również przygotowaliśmy specjalny poradnik jak każda kandydatka powinna się przygotować do castingu http://missdolnegoslaska.pl/poradnik/.

W tym roku organizatorzy przygotowali nagrody dla wszystkich uczestniczek konkursu (również półfinalistek), a łączna suma na obecna chwilę przekracza ponad 50 tys zł, natomiast dla Miss Dolnego Śląska przewidziana jest niespotykana do tej pory nagroda, która umożliwi jej dotarcie w każde miejsce podczas pełnienia jej obowiazków!

Wymagania dla kandydatek:
– wiek 14 do 18 lat (roczniki 2002-2006) – do tytułu Miss Nastolatek
– wiek 19 do 27 lat (roczniki 1993-2001) – do tytułu Miss
– wzrost +167 cm
– stan cywilny panna
– obywatelstwo polskie

CASTING STACJONARNY
Już w najbliższą sobotę 01/02/2020 w godz. 11:00-15:00 w Qubus Hotel Wrocław ul. św. Marii Magdaleny 2, 50-103 Wrocław odbędzie się casting do edycji 2020. To jedna z niewielu już szans na przystąpienie do tegorocznej edycji konkursu!

Strony / social media konkursu
www: http://missdolnegoslaska.pl
instagram: https://www.instagram.com/missdolnegoslaska/
facebook: https://www.facebook.com/MissDolnegoSlaskaofficial/

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here