Autobus przejechał przez drogę i wbił się w namiot z gaśnicami

19
3782
zdjęcie nadesłane przez czytelnika - dziękujemy!

Do niecodziennego i bardzo groźnego zdarzenia doszło w środowe popołudnie w Lubomierzu. O sporym szczęściu mogą mówić inni uczestnicy dróg.

 

 

„Kierowca autobusu zaparkował i poszedł robić zakupy w Dino a w tym czasem autobus zaczął się sam toczyć po drodze gdzie było z górki, przejechał przez skrzyżowanie i uderzył w punkt wymiany gaśnic” – poinformował redakcję Lwówecki.info jeden z czytelników.

Do zdarzenia doszło w środowe popołudnie 14 lutego 2024 roku na ulicy Jeleniogórskiej w Lubomierzu.

Najprawdopodobniej w autobusie zawiódł hamulec. Autobus zaparkowany przy markecie Dino stoczył się, przejechał przez ruchliwą ulicę Jeleniogórską, przejechał przez położony przy niej chodnik po czym wbił się w stojący naprzeciwko marketu namiot ze sprzętem p.poż.

Na szczęście nikt w tym momencie nie poruszał się chodnikiem a drogą Lubomierz – Wojciechów nie jechał żaden samochód. W samym autobusie też nie było pasażerów.

Lwówecka policja zapytana o zdarzenie wskazuje, iż nie otrzymała takiego zgłoszenia.

zdjęcie nadesłane przez czytelnika – dziękujemy!

19 KOMENTARZE

  1. No to już enty raz jak krzysia autka, takie nóweczki, jak nie walą w topole z kompletem dzieci w Zarembie, to tym razem się stoczyło,
    Kilka dni temu przygoda w Rudzicy i tak co dzień coś…ale to PKS’y jeżdżą złomami…ale nie kolor autobusy świadczy o jego stanie.
    …w Zarembie wypadł drążek kierowniczy…I co z tego że był ładny?
    biececkim powinni zakazać jeździć czym kolwiek…a na pewno nie z ludźmi!!!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here