Znamy pełny program OFFK Lubomierz 2019

7
683

Niespełna dwa tygodnie dzieli nas od XXIII Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Komediowych. W dniach od 16-18 sierpnia 2019 roku Lubomierz będzie stolicą polskiej komedii.

Kilka dni temu prezentowaliśmy program estradowy. Dziś publikujemy program filmowy będący dopełnieniem całości. Spotkania z Kasią Magierą, Robertem Moskwą czy Jackiem Fedorowiczem to tylko niektóre z ciekawych wydarzeń, jakie czekają nas w Lubomierzu.

7 KOMENTARZE

    • Skąd Ty się wziąłeś komentatorze? Przecież w tamtym roku i dwa lata temu było sporo ludzi na festiwalu. Byłeś? Obejrzałeś chociaż jeden film w lubomierskim kinie? Byłeś na spotkaniu z aktorami? Piszesz nieprawdę. Jak możesz oceniać nie będąc na wydarzeniu? Skoro ludzi nie ma tej imprezie to skąd tylu wystawców z jedzeniem, biżuterią, zabawkami i wesołe miasteczko? Myślisz, że przyjeżdżają dla pracowników i mieszkańców i płacą za stoiska żeby nie zarobić?

  1. W połączeniu z tym samym terminem co święto ceramiki bolesławieckiej kompletny niewypał murowany. Impreza organizowana podobnie jak w Gryfowie w celu wyrwania jakiejś tam dotakcji i pokazania się przed mieszkańcami przez ekipę sprawującą władze. Program i atrakcje żadne a więc i sens organizowania imprezy.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here