Zmiany w lwóweckiej policji

20
6636
Wojciech Czafurski Komendant Policji w Lwówku Śląskim © Lwówecki.info

1 kwietnia w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu odbyły się uroczystości, podczas których pełniący obowiązki Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Dariusz Wesołowski wręczył rozkazy personalne policjantom dolnośląskiego garnizonu. Nastąpiło mianowanie nowych komendantów oraz powierzenie obowiązków ich zastępcom. Ponadto przekazano podziękowania dla funkcjonariuszy odchodzących na emeryturę.

 

Jak podaje serwis Money.pl:

  • kom. Wojciech Czafurski – I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Lwówku Śląskim, pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Lwówku Śląskim z dniem 1 kwietnia 2020 roku został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Lwówku Śląskim.
  • nadkomisarzowi Markowi Zabiegała – Komendantowi Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim z dniem 1 kwietnia 2020 powierzono pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lwówku Śląskim.

 

Zmiany nastąpiły także w gryfowskim komisariacie. Komendantem Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim został asp. Jarosław Rogólski, a zastępcą asp. Paweł Jaworski.

 

Gratulujemy i życzymy sukcesów.


Nowy komendant Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim

20 KOMENTARZE

  1. Do Anonim Ty tłuczku bo inaczej tego nie da się powiedzieć wystarczy że będzie jeden komendant z KWP i osoba której dotyczy muaniwanie I gdy jest wręczenie takiej nominacji bez udziału innych osób to też nazywa się to uroczystością no ci z ale jak większość czasu siedziało się pewnie w pierdlu to się nie dotyczyło.

  2. A tak na marginesie. Czy może ktoś wie, dlaczego niektórzy byli lwóweccy policjanci jeżdżą samochodami bez zapiętych pasów bezpieczeństwa? Mają jakieś specjalne uprawnienia?

  3. Do POLAKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK NIE MÓW DO KOGOŚ TŁUCZKU jeśli nie umiesz sam , sama się wygłosić na ten temat domyślam się że chodziło o mianowanie !!!!!!! Gratulacje

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here