Zmiana rozkładu jazdy autobusu Gryfów Śląski – Lwówek Śląski

4
600

Po wspólnych uzgodnieniach PKS Bolesławiec, Starostwa Powiatowego w Lwówku Śląskim, Gminy i Miasta Gryfów Śląski i przy akceptacji Wojewody Dolnośląskiego od 8 lipca 2021 r. dotychczasowy autobus dofinansowany z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych dowożący szczególnie młodzież z Gryfowa Śl., Ubocza, Rząsin i Wolbromowa do Lwówka Śląskiego w okresie wakacyjnym zmienia godziny przewozów.

 

Wyjazd z Gryfowa Śląskiego /z przystanku dworcowego/ odbywać się będzie o godz. 9.30 w dni robocze m-ca lipca i sierpnia, a powrót z Lwówka Śląskiego /z przystanku dworcowego/ na tej samej trasie powrotnej o godz. 12.30.

SZCZEGÓŁOWY ROZKŁAD JAZDY
GRYFÓW ŚL. –  LWÓWEK ŚL.
08.07.2021 r. – 31.08.2021 r.

WYJAZD PRZYSTANKI POWRÓT
09:30 GRYFÓW ŚL. – PKP 13:19
09:32 UBOCZE DOLNE SKRZ. 13:15
09:34 UBOCZE SZKOŁA 13:14
09:37 UBOCZE WIEŚ 13:11
09:39 UBOCZE OSIEDLE NŻ 13:09
09:42 RZĄSINY SKRZ. WIEŚ 13:06
09:48 WOLBROMÓW 13:00
09:54 RZĄSINY  SKRZ. WIEŚ 12:54
09:56 RZĄSINY WIEŚ 12:52
09:58 RZĄSINY NŻ 12:50
10:00 RZĄSINY TŁOKI SKRZ. 12:48
10:03 GRADÓWEK 12:45
10:11 PŁÓCZKI DOLNE I 12:37
10:13 PŁÓCZKI DOLNE II 12:35
10:15 LWÓWEK ŚL. CMENTARZ 12:32
10:17 LWÓWEK ŚL. UL. DWORCOWA 12:30

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here