Złodziej roweru zatrzymany na gorącym uczynku

0
162

Działania lwóweckich policjantów kryminalnych doprowadziły do szybkiego zatrzymania sprawcy kradzieży roweru i dodatkowo wspólnika który usiłował skradziony rower sprzedać.

 

Około godz. 17 lwóweccy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży roweru w Lwówku Śląskim na ulicy Daszyńskiego. Rower został skradziony z klatki schodowej budynku mieszkalnego. Na miejsce został skierowany patrol kryminalny. Po szybkim ustaleniu jaki rower został skradziony oraz otrzymaniu informacji, iż do kradzieży doszło chwilę przed zgłoszeniem, policjanci postanowili przed rozpoczęciem czynności dokumentacyjnych sprawdzić teren miasta.

 

W wyniku podjętych czynności policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży którym okazało się 27 letni mieszkaniec Lwówka Śląskiego oraz zatrzymali drugie z mężczyzn 31 letniego mieszkańca Lwówka Śląskie który usiłował szybko sprzedać skradziony rower. Rower o wartości 550 zł odzyskano i przekazano właścicielce która serdecznie podziękowała policjantom za tak szybką interwencję. Obaj zatrzymani mężczyźni zostali przekazani do dyspozycji prokuratora i sądu

 

-/asp.szt. Mateusz Królak, Policja Lwówek Śląski/-

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here