Ukradł słoninę i nie chciał jej oddać

4
2243

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Zatrzymany w jednym z dyskontów spożywczych ukradł słoninę, a następnie nie chciał jej oddać.

W celu utrzymania łupu poszarpał się z pracownikiem ochrony oraz kilka razy uderzył go w głowę puszką z piwem. Ponadto okazało się, że dopuścił się tego czynu w warunkach, tzw.” recydywy”. Teraz grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze podczas interwencji w sklepie zatrzymali 35-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą.
Reklama

Jak ustalili funkcjonariusze, do tego zdarzenia doszło 24 czerwca br. w jednym z jeleniogórskich dyskontów spożywczych. Mężczyzna przechodząc przez linię kas zapłacił za dwa piwa, a wyniósł słoninę, za którą nie zapłacił. Zauważył to pracownik ochrony, który próbował mu ją odebrać. Mężczyzna był bardzo agresywny, wywiązała się szarpanina, w wyniku której 35-latek kilka razy uderzył pracownika ochrony w głowę puszką z piwem. Agresor został przekazany policjantom, którzy przyjechali, wezwani na interwencję.

W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna dopuścił się tego czynu w warunkach, tzw. ”recydywy”.

Został on zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za kradzież rozbójniczą grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

-/podinsp. Edyta Bagrowska, KMP Jel. Góra/-

4 KOMENTARZE

    • Przed wojną poszedł by siedzieć na 4 m-ce. Ojciec opowiadał, że specjalnie bezrobotni kradli np. chleb i dawali się złapać, ażeby przez zimę iść do więzienia.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here