Złamany krzyż przy kościele

8
3032

Dzisiejsza wichura wszystkim dała się mocno we znaki. Wiatr nie oszczędził także krzyża stojącego przy kościele Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Lwówku Śląskim.

 

Dziś nad regionem przechodzi wyjątkowo silna wichura. Jak już informowaliśmy, z jej skutkami borykają się mieszkańcy całego powiatu. Powalone drzewa niszczyły budynki, garaże, samochody, blokowały drogi i zrywały linie energetyczne. Synoptycy zapowiadają, iż tak silny, dochodzący w porywach do 100 km/h wiatr ma zostać z nami do ok. godziny 20.

Wichura nie oszczędziła też kościoła Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Lwówku Śląskim. Podmuch wiatru złamał ramiona stojącego przed wejściem do świątyni krzyża. Spadające elementy prawdopodobnie uszkodziły również niewielki fragment muru.

zdjęcie nadesłane przez czytelnika – dziękujemy

8 KOMENTARZE

  1. Ludzie opanujcie się czy dziekan przystawia wam pistolet do głowy i zmusza was do płacenia na te remonty. Jeśli nie masz nie dajesz jeśli nie chcesz też nie dawaj, ale też nie chucz na forach , bo naprawdę nikt nikogo nie zmusza to jest dobrowolna ofiarą, i jeśli kogoś na to stać to co ci czlowiecze do tego, że dał.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here