Zgorzelec: 3- letnie dziecko zginęło w wypadku

4
4002
fot. KP PSP Zgorzelec

Tragicznie kończy się długi czerwcowy weekend w regionie. Koło Zgorzelca doszło do wypadku, w wyniku którego śmierć na miejscu poniosło małe dziecko a ciężarna kobieta jest w stanie ciężkim.

 

Do zdarzenia doszło po godzinie 15:30 na drodze wojewódzkiej 352 Zgorzelec – Bogatynia na wysokości miejscowości Koźmin doszło do śmiertelnego w skutkach zderzenia dwóch pojazdów osobowych. O jego przebiegu poinformował na swoim profilu portal Zgorzelec112.pl:

Według informacji świadków prawidłowo jadący pojazd marki Ford uderzony został przez jadący z nadmierną prędkością pojazd marki Audi. Po zderzeniu kierowca pojazdu marki Audi oddalił się z miejsca zdarzenia w kierunku lasu, pozostawiając tym samym jadącego z nim pasażera ze złamaną ręką. W wyniku wypadku poszkodowane zostały łącznie 4 osoby.” – ustalili zgorzeleccy dziennikarze, według których ciężko ranna została kobieta w zaawansowanej ciąży, a kilkuletnie dziecko poniosło śmierć na miejscu.

Informacje o tragicznym zdarzeniu potwierdza w rozmowie z Lwówecki.info młodszy aspirant Aleksandra Pieprzycka z Komendy Wojewódzkiej Policji. Jak nam tłumaczy, w zdarzeniu koło Koźmina śmierć poniosło 3- letnie dziecko, a dwie osoby trafiły do szpitala. Oficer prasowa dolnośląskiej policji potwierdza także, iż jeden z kierowców oddalił się z miejsca zdarzenia.

Na drodze cały czas pracują służby, przejazd w tym miejscu jest utrudniony. Zachowajcie szczególną ostrożność!

4 KOMENTARZE

  • Tragedia I masakra, aż się poplakalam.
   Ale szufladkowanie ludzi że względu na auta, co Ty człowieku gadasz. Chyba nie byłeś w większym mieście.
   Ludzie z kartami szybciej jeżdżą niż jakimiś innymi samochodami.
   Auto chyba nic nie mówi o tym jak ktoś jeździ.

 1. oczywiście, że nie mozna winic marki pojazdu za wypadek-jednak faktem jest, że młodzi, lekkomyslni ludzie kupują właśnie te marki żeby zapieprzać na ulicy ile sie da -i niestety jak jakiś tragiczny w skutkach wypadek, to przewaznie bmw, audi i młody cwaniak za kierownicą co nie ma wyobraźni….

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here