Zespół Chapter One w Muzycznej Bitwie. Do zwycięstwa potrzebna jest Wasza pomoc!

0
856

Zespół “Chapter One” tworzy grupa przyjaciół:
Sebastian Jaskółka – gitarzysta,
Łukasz Moszczyński – perkusista,
Łukasz Pludra – wokalista,
Daniel Mendychowski – basista.

Zespół w obecnym składzie zaistniał jesienią 2017 r., fundamentami utworów często są teksty, wiersze, melodie mające po 15 lat i więcej.

Postanowiliśmy wyjść z własnymi projektami i udostępnić je szerszemu gronu, nie opierając się na wszechobecnej komercji teraźniejszych czasów. Nasza muzyka bazuje na rytmach rocka lat 80/90, uważamy że jest melodyjna – a zarazem dynamiczna, wpadająca w ucho, często oparta na naszych prawdziwych przeżyciach. Celne i proste teksty piosenek, które wyrażają nasze „ja”, i są odwołaniem do przeżytych wcześniej wspaniałych, ale także i gorzkich chwil, które odbiły się na nas na tyle, że jesteśmy dzisiaj tacy a nie inni. Sądzimy, że nasze utwory i teksty są bliskie nie tylko dla nas osobiście, ale także dla naszych przyjaciół, znajomych oraz każdego słuchacza.

 

Rok 2017 upłynął nam na koncertach charytatywnych, WOŚP, galeria “Izerska” w Kromnowie i inne.

W 2018 r., “nowy” Chapter One” zagrał główny koncert na scenie XXII OFFK w Lubomierzu zakwalifikowaliśmy się i zagraliśmy wspaniały koncert na Lidze Rocka organizowanej w Jeleniej Górze jako jedyny zespół z “naszego okręgu” tj. z obszaru byłego województwa jeleniogórskiego.

Graliśmy także wiele gościnnych koncertów np: na zaproszenie krakowskiej grupy metalowej “Projekt Żelbet” w klubie “Rock Shot”, Wrocław w “Alive” zagraliśmy przed skandynawską grupą “The Howkins”.

Rok 2019 rozpoczął się bardzo dynamicznie, oprócz tworzenia nowego materiału muzycznego (na dzień dzisiejszy jest to 12 naszych autorskich utworów) wystartowaliśmy do Muzycznej Bbitwy Radia Wrocław.i dostaliśmy się do drugiego etapu(!!). Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, dla zwykłych czterech chłopaków z powiatu lwóweckiego.

Nasze osobiste życie to zwykła codzienność, jak każdego z Was – praca, dom, rodzina przeżywana w naszym kochanym Lubomierzu bądź Marczowie jak w wypadku Sebastiana. Mamy bardzo tolerancyjnych i wyrozumiałych bliskich dotyczy to cotygodniowych prób, bądź zaplanowanych koncertów. Znamy tu chyba każdą osobę, Oni znają nas, traktujemy się wszyscy z sympatią i szacunkiem – my możemy liczyć na nich oni na nas w różnych sytuacjach. Szczególnie dużą pomoc otrzymujemy z Ośrodka Kultury i Sportu w Lubomierzu i osób, które są odpowiedzialne za rozwój kultury na terenie naszej Gminy za co bardzo im bardzo dziękujemy.

A więc, zapraszamy do polubienia naszej strony i obserwowania wydarzeń związanych z naszym udziałem i jeżeli nas znacie bądź w jakiś sposób nas polubiliście na podstawie tego lakonicznego artykułu to zapraszamy do oddania na nas Waszych głosów.

SMS o treści: RW BITWA 2
na numer 72280

Głosowanie trwa do jutra do godziny 8:00. (koszt wysłania SMS 2 zł + VAT)

Liczymy na Was!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here