Ze wsparciem dla bezdomnych zwierząt

2
536

Z inicjatywy Komendanta Straży Miejskiej w Gryfowie Śląskim i pracownicy Wydziału Zarządzania Kryzysowego do schroniska dla bezdomnych zwierząt trafiły koce.

 

 

Aura za oknem nie pozostawia wątpliwości, iż mamy zimę. Wprawdzie nie ma śniegu i siarczystych mrozów, ale każdy z nas dogrzewa mieszkania a wychodząc z domu ubiera ciepłe kurtki. Dla zwierzaków w schroniskach mroźne dni oznaczają trudny czas.

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Przylasku często informuje, że przebywające tam zwierzaki potrzebują naszej pomocy. Mile widziane jest każdego rodzaju wsparcie. Potrzebna jest karma, koce, posłania czy ręczniki. Ludzie, którym los zwierząt nie jest obojętny regularnie odpowiadają na taki i podobne apele i włącza się w pomoc zwierzętom.

W gryfowskim urzędzie początek roku to czas przeglądów sprzętu i wyposażenia posiadanego do dyspozycji w ramach zarządzania kryzysowego. Podczas dorocznych porządków okazało się, iż część koców jest już wysezonowana. Z tego też powodu Komendant Straży Miejskiej w Gryfowie Śląskim wraz z pracownicą z Wydziału Zarządzania Kryzysowego, za zgodą Burmistrz Poniźnika koce te postanowili przekazać do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Przylasku.

 

 

Nie zapominajcie o zwierzętach, które marzną!

grafika Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Przylasku

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here