Na pomoc było już za późno

4
6748
zdjęcie poglądowe

Kobieta nie otwierała drzwi. Ani stukanie, ani dzwonienie nie przynosiło pożądanego efektu. Zapadła decyzja o siłowym wejściu do mieszkania. Na miejscu policjanci, strażacy, prokurator i lekarz Pogotowia.

 

 

Przed godziną 10 w czwartek, 14 września 2023 roku oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim otrzymał zgłoszenie o seniorce, która nie otwiera drzwi. Mieszkanka Lwówka Śląskiego była umówiona na badania, jednak stukanie do jej mieszkania nie przynosiło efektów.

Na miejsce dysponowany został patrol policji. Funkcjonariusze również próbowali stukać do drzwi, jednak bez oczekiwanego efektu. Próba dodzwonienia się do seniorki także zakończyła się niepowodzeniem, aczkolwiek dźwięk telefonu słychać było zza drzwi mieszkania.

 

 

Zapadła więc decyzja o siłowym wejściu. Na miejsce zadysponowano strażaków z OSP KSRG Lubomierz, którzy brali udział w ćwiczeniach w Rakowicach Małych.

Po wejściu do mieszkania znaleziono ciało 84- letniej kobiety. Przybyły lekarz stwierdził zgon, bez udziału w zdarzeniu osób trzecich. Decyzją prokuratora ciało seniorki zostało wydane rodzinie.


Reklama - materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here