Wyciągnął genitalia i ruszył za nastolatką. Szuka go policja

5
4508

Nastolatka wracała ze sklepu. Drogę zajechał jej samochód, z którego wysiadł mężczyzna z przyrodzeniem na wierzchu i ruszył w kierunku dziewczyny.

 

Po zgłoszeniach od internautów sprawę opisuje dziś portal Istotne.pl. Dziennikarze w piątek wieczorem dostali zgłoszenie od jednej z mieszkanek miasta ceramiki. Kobieta opisała im, jak nieznany mężczyzna obnażył się przed jej młodszą, 16-letnią siostrą i zaczął za nią iść. Całe zdarzenie miało miejsce niedaleko skrzyżowania ulic Śluzowej i Obrońców Westerplatte w Bolesławcu.

Tak zdarzenie opisała bolesławianka:

“Moja młodsza siostra wracała z Carrefour Market i drogę zajechał jej gościu w czarnym aucie (coś jakby VW T6). Wyszedł z auta z wyciągniętymi genitaliami i zaczął na nią iść. Na całe szczęście udało się jej uciec. Zrobiłyśmy rozeznania i ponoć wczoraj na rogu Leśna Śluzowa też stał bardzo podobny bus przez długi czas, możliwe że ten sam”. – czytamy na stronach bolesławieckiego portalu.

Policja z Bolesławca potwierdza, że przyjęła zgłoszenie o takim zdarzeniu, które złożył jeden z rodziców nastolatki. Na chwilę obecną trwają ustalenia – wyjaśnia asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska, która dodaje, iż w chwili obecnej czynności prowadzone są w kierunku art. 140 kodeksu wykroczeń, który mówi: Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1.500 złotych albo karze nagany.

5 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here