Zderzenie na DW297

7
2980

Kilka minut przed godziną 17 do dyżurnego powiatowego stanowiska kierowania w Lwówku Śląskim wpłynęła informacja o zderzeniu czołowym dwóch samochodów poruszających się drogą wojewódzką 297 Suszki – Włodzice Wielkie.

 

 

Na miejsce natychmiast zadysponowano dwa zastępy strażaków Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej z Lwówka Śląskiego oraz OSP Kotliska a także JRG Bolesławiec. Oczywiście do zdarzenia udał się także zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Z wstępnych informacji wynika, iż w zdarzeniu udział brało pięć osób.Jako pierwsi do poszkodowanych dotarli inni kierowcy oraz medycy, którzy chwilę po zdarzeniu przejeżdżali tą drogą.

W chwili obecnej poszkodowani są one jeszcze badani. Prawdopodobnie nie ma wśród nich osób poważnie rannych.

Droga na tym odcinku jest zablokowana. Tworzą się korki, Sugerujemy objazd do Bolesławca z Lwówka Śląskiego przez Rakowice Wielkie, Rakowice Małe, Włodzice i Ocice.

7 KOMENTARZE

  1. Przed przyjazdem medyków oraz ZTM na miejscu zdarzenia były jeszcze dwie pielęgniarki akurat które nadjechały. To one oceniły stan poszkodowanych, przeprowadziły w miarę możliwości wywiad i badanie fizykalne oraz zaopiekowały się poszkodowanymi jeszcze przed przyjazdem medyków.
    To naprawdę cud że tak to się skończyło.
    Życzę dużo zdrowia dla rodziny pani Karoliny.

  2. Serdeczne pochwały należą się dla tych dwóch pielęgniarek kto wie co to by było gdyby nie one. Te panie naprawdę mają powołanie takie pielęgniarki to skarb i dobrze spełniają Przysięgę Hipokratesa

    • Drugą pielęgniarką, która udzielała pomocy na miejscu zdarzenia była pani Aneta. G. Ze Lwówka Śląskiego. Wielkie dzięki za jej postawę i odpowiedzialność !!♥️♥️♥️

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here