Zatrzymanych zostało 9 osób

8
4523

W dniach 29- 30 grudnia br. policjanci na terenie powiatu lwóweckiego przeprowadzili akcję pod nazwą „Poszukiwany”. Policyjne działania ukierunkowane były na zatrzymanie osób ukrywających się przed organami ścigania. W wyniku przeprowadzonej akcji zatrzymano łącznie 9 osób. Skuteczne rozpoznanie, policyjna czujność i zaangażowanie przyniosły pozytywne efekty.

 

29 i 30 grudnia 2021 roku funkcjonariusze Policji z Lwówka i Gryfowa Śląskiego przeprowadzili akcję „Poszukiwany”. Akcja poprzedzona została kilkudniowym rozpoznaniem, gromadzeniem informacji o poszukiwanych i miejscach, w których mogą się ukrywać oraz analizą prowadzonych śledztw i dochodzeń.

Policjanci wkroczyli do kilkunastu mieszkań. Efektem działań jest zatrzymanie 9 osób poszukiwanych nakazem aresztowania, doprowadzenia oraz do ustalenia miejsca pobytu.

sierż. Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śląski

8 KOMENTARZE

  1. Nic tak nie cieszy jak bandzior przez zaskoczenie na dzień przed fajną imprezą (sylwek) idzie do paki. Panowie trzeba było taką akcję zrobić 24 grudnia wieczorem bandzior siada do stołu i chce się łamać opłatkiem a tu ciach długie ramię sprawiedliwości go dopada. Częściej takie akcje a będzie bezpieczniej. Szczere życzenia spokojnego 2022r dla pań policjantek i panów policjantów.

  2. Czemu mojego starego nie łapią?
    Nic od niego w życiu nie dostałem porady, wsparcia, dobrego słowa… Nawet cherbatnika i chyba zapomniał czy chcę spróbować życia. Łapać Alimenciarzy Pedofilii i Ojców katów. Resztę jeżeli sami sobie narobia problemów i dadzą się złapać to ich sprawa.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here