Burmistrz wprowadza ograniczenia w bezpośrednim załatwianiu spraw w urzędzie

10
1660

Władze Lwówka Śląskiego wprowadzają ograniczenia w bezpośrednim załatwianiu spraw w urzędzie.

 

UGiM Lwówek Śl.

10 KOMENTARZE

 1. Ale o co chodzi ??? Jak polecił prezes Jarosław K. nasz pan premier Morawiecki i min. zdrowia Szumowski oraz prezydent Andrzej Duda zapewnili już nas Polaków. że nie ma żadnego zagrożenia. Koniec, kropka. Przecież oni wiedzą jak zawsze najlepiej ! Zwyciężymy !

 2. Z okazji rocznicy bitwy pod Grunwaldem życzę wszystkim rodakom zdrowia i siły – pod rządami zjednoczonej prawicy krzyżacka korona orła nie pokona !
  I te dwa miecze na wasze karki się przydadzą. I nie będzie krzyżak pluł nam w twarz, sami to zrobimy.

 3. Nie rozumiem takiego zaostrzenia. Czy nie wystarczy egzekwować bezpieczny odstęp, maseczki i płyn do dezynfekcji??? Wystarczy wejść do pierwszego lepszego sklepu, nikt nie zwraca uwagi na brak maseczek, nie ma płynów do dezynfekcji a zachowanie odległości 2 m. to już naprawdę jest marzenie! Ochroniarza wcale nie widać na sklepie, jest zapewne przed ekranem i pilnuje klientów czy nie kradną… Kierownik sklepu powinien płacić kary za takie bagatelizowanie sprawy! Mówię tu o sklepach spożywczych, tych dużych…

 4. Jasne wszyscy mogą narażać życie a Gmina nie to jest jakiś cyrk na kulkach i parodia. Duze zakłady pracy np w Rakowicach nie mają obowiązku noszenia maseczek na hali a gdyby nawet był to temperatura na to nie pozwala. Proszę się nad tym COVID19 trochę zastanowić i poczytać a nie bzdur słuchać maseczka nas nie ochroni a ludzie niech się wezmą do pracy bo bezrobocie w Lwówku jest .

 5. Z tym COVID19 to głupstwa jakichś przemądrzałych wykształciuchów i smutasów.
  No to czas na wesele. A wieś tańczy, a wieś śpiewa.
  Na weselu ,,siała baba tak, nie wiedziała nawet skąd i jak…

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here