Zatrzymano podejrzanego ws. śmierci gryfowianina

21
5332

Do śmierci 50- letniego mieszkańca Gryfowa Śląskiego prawdopodobnie nie doszło z przyczyn naturalnych. Policja przyznaje, że zatrzymała podejrzanego.

 

W piątkowy wieczór Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim przyjął zgłoszenie od mężczyzny o śmierci jego 50- letniego syna. Z wstępnych ustaleń wynikało, iż 50- latek nad ranem wrócił do domu i poszedł spać. Gdy długo nie wstawał, jego ojciec wszedł do pokoju, żeby go obudzić, jednak ten już nie żył.

Przybyły lekarz potwierdził zgon, jednak miał wątpliwości, co do przyczyny śmierci. Na miejsce poproszono prokuratora, który zlecił przeprowadzenie sekcji zwłok gryfowianina.

Mieszkańcy od początku mieli swoje przypuszczenia i wskazywali, że do śmierci mężczyzny przyczynił się inny z mieszkańców tego miasta. Jednak, mimo, że od zdarzenia minęło już kilka dobrych dni prokuratura nadal jest bardzo wstrzemięźliwa i nie odpowiada na pytania dotyczące ustalonych podczas sekcji. W odpowiedzi na pytania redakcji Lwówecki.info w dniu wczorajszym prokurator Tomasz Czułowski rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze wyjaśnia:

„Aktualnie, mogę potwierdzić, że Prokuratura Rejonowa w Lwówku Śląskim prowadzi postępowanie mające na celu wyjaśnienie okoliczności zgonu mężczyzny w Gryfowie Śląskim. Z uwagi na prowadzone czynności procesowe, na obecnym etapie nie jest możliwe udzielenie szczegółowych informacji o śledztwie.”

Lwówecka policja przyznaje natomiast, iż w wyniku szeroko zakrojonych działań operacyjnych podjętych przez funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim i Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim w dniu wczorajszym do sprawy zatrzymany został 31- letni mieszkaniec Gryfowa Śląskiego.

Nieoficjalnie wiemy, iż do zatrzymania doszło w mieszkaniu, w którym mężczyzna ten od kilku dni się ukrywał.

31- latek został przekazany do prokuratury, celem wykonania z nim niezbędnych czynności. Na razie nie wiemy, czy i ewentualnie jakie zarzuty prokuratura postawi mężczyźnie.

21 KOMENTARZE

 1. Mam nadzieję że prokurator ,jak i sąd, zamknie bandziora na jakieś 10 lat.
  Ogólnie dla takich delikfentów powinno się w Polsce przywrócić krzesło elektryczne.
  Bo wiadomo że dalej będzie robił swoje, taki człowiek się nigdy nie zmieni.
  Pierdzielenie że jest “Podejrzany o morderstwo”,że co?
  Mówi się że popchał człowieka g@wno popchał haha, on umie bić bez zostawienia śladów ………
  A ogólnie tak na marginesie przyczynił się teraz do śmierci denata , więc to go nie usprawiedliwia.
  Krzesło elektryczne.
  Cała rodzina to patola.

 2. A gościem dla którego Tomek handlował prochami to kiedy policja się zajmie? wystarczy niech sobie staną pod chatą jego dostawcy z sanatoryjnej to zobaczą jakie tłumy przychodzą do tego starego dziada W. . Wystarczy niech policja spyta taksówkarzy oni wszystko widzą.

 3. Nie rozumiem tych gryfowskich patusow, mimo tego że sam tam mieszkałem i też nie miałem latwo za dzieciaka. Zamiast iść do jakiegoś polmexu czy innego januszexu to stoją po bramach od rana i patrzą co ukraść by mieć na koko i automaty. Może czas nad jakąś autorefleksją? Kim jestem i do czego dąże? Czy chce żyć jak człowiek, czy skończyć jako menel?

 4. Prawda jest taka że gdyby była możliwość bezkarnie pozbyć się patusów z gryfowa, to znalazłoby się wielu chętnych. Nikt natomiast nie chce wyrywać chwasta i pójść siedziec jak za człowieka. Jakieś tytexy, gawsony, judexy, dziunexy, steveny, cholinexy, syfexy, junkersy, serwusy.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here