Zapraszamy na Urodzinowy piknik z Free Riders Lubomierz

3
1137

Zastanawiacie się, co robić w sobotę? Mamy dla Was propozycję spędzenia tego dnia w doborowym towarzystwie, przy dobrej muzyce i z licznymi atrakcjami.

 

Już w najbliższą sobotę, 27 czerwca w Pensjonacie Gerus w Pławnej Dolnej rozpocznie się Urodzinowy piknik organizowany przez motocyklistów z Free Riders Lubomierz. Poniżej „rozkład jazdy” przygotowany przez organizatorów:

STARTUJEMY o 14.00!!!

Po małym powitaniu wszystkich jeźdźców zaczniemy już nasz pierwszy konkurs około 14.30 Zaśpiewa dla Was nasza młoda i utalentowana JUSTYNA PASTERNIAK z LUBOMIERZA. Na pewno nie jednego zachwyci repertuar jaki dla was przygotowała … (będzie cover chociażby Brekaut, Dżem czy Ani Rusowicz, ale ciiii to niespodzianka)

Po tym występie nie zwalniamy tempa, kolejny konkurs czeka, a wraz z nim małe nagrody od organizatorów

Około 15.30 zespół KEBZ nakarmi każdego głodomora dobrej muzyki. Po ich występie będziecie krzyczeć o DOKŁADKĘ.

Po rewelacyjnym koncercie rozkładamy „SZUBIENICE”. Jest to kolejny konkurs, który na pewno znacie chociażby z ubiegłorocznego zlotu na „Raku” u naszych sąsiadów LEOPOLISÓW (oczywiście już dziś zapraszamy na Lwówecki zlot)

Około 17.30 – 18.00 Zagra zespół High Sensitive. Kunszt muzyczny sam w sobie. CHŁOPCY tryskający energią niczym wulkan czując się na scenie jak RYBA W WODZIE. Pokażą prawdziwe rockowe brzmienie …

Czy to wszystko ????? OTÓŻ NIE!!!! My z kurkami spać nie będziemy

Rozpalamy ognisko i szykujemy się na około godzinę 20.00, gdzie do tańca porwie was DJ DAVE van DEEP teleportuje wszystkich do lat 80/90. Nie jednemu na pewno przypomną się lata młodości. Świętujemy urodziny prezesa, NA KTÓRYCH PRZEDE WSZYSTKIM ZAGRAMY DLA STASIA !!!

Na terenie pensjonatu pojawi się ARTUR DANIELEWSKI ze swoim namiotem, w którym dla każdego coś miłego się znajdzie maski koszulki i błyskotki. Punkty gastronomiczne będą czynne od 14.00, gdzie będzie można wrzucić coś na ząbek zarówno na słodko,słono jak i popić orzeźwiającymi napojami.

Wśród dodatkowych atrakcji będzie także możliwość zwiedzenia Zamku Śląskich Legend, Grodu rycerskiego, czy Arki – dla gości Free Riders Lubomierz w tym dniu ze zniżką.

Patronem medialnym jest Lwówecki.info

PS. Wszystko odbywać się będzie z zachowaniem wszelkich środków ostrożność…

 

UWAGA, UWAGA! Przypominamy o regulaminie. Środki do dezynfekcji dotarły. Opaski na rękę również są żeby na terenie nie przebywała za duża liczba osób.

W związku z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju i zagrożeniem COVID-19 podczas naszego Urodzinowego – MOTO – PIKNIKU aby uchronić Państwa oraz organizatorów przed zagrożeniem podajemy REGULAMIN obowiązujący na terenie PENSJONATU GERUS

1. Na terenie pensjonatu może przebywać jednocześnie 150 osób (nie włączając organizatorów)
2. Każda osoba przebywająca na terenie ośrodka jest zobowiązania do noszenia maseczki,szalika komina itp. na twarzy
3. Przy każdym stanowisku będą znajdować się płyny do dezynfekcji rąk
4.Wchodzić na teren motopikniku można wyłącznie jednym wejściem wskazanym przez organizatora
5 Podczas wejścia na plac obowiązuje dezynfekcja rąk oraz założenie specjalnej opaski na rękę świadczącej o fakcie udziału w urodzinach prezesa
6 Osoba opuszczająca plac jest zobowiązania do ściągnięcia opaski i automatycznie na jej miejsce wpuszczana jest kolejna osoba.
7.Obowiązuje zachowanie 1,5 m odległości między uczestnikami motopikniku
8 Wszystkie osoby wchodzące na teren Pensjonatu zostaną poproszone o wpisanie się na listę gości.

ZA WSZYSTKIE NIEDOGODNOŚCI PRZEPRASZAMY

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here