Z rzeki wyłowiono ciało mężczyzny

11
399

Jak poinformowali nas czytelnicy, dziś rano w Mirsku doszło do dramatycznego zdarzenia. W rzece Kwisa znaleziono ciało mężczyzny (ok. 40 lat). Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.

 

Tuż przed godziną 6 rano do powiatowego stanowiska kierowania w Lwówku Śląskim wpłynęło zgłoszenie o ciele człowieka leżącym w rzece Kwisa w Mirsku. Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków z jednostki ratowniczo- gaśniczej z Lwówka Śląskiego, z OSP Mirsk i OSP Krobica- Orłowice. Na miejsce skierowany został także lekarz oraz policja.

 

Niestety po przybyciu i wydobyciu na brzeg ciała mężczyzny przez strażaków z OSP, lekarz stwierdził jego zgon.

 

Okoliczności zdarzenia wyjaśniać będzie policja pod nadzorem lwóweckiej prokuratury.

11 KOMENTARZE

  1. Nie rozumiem!!!! Istotnie od wczesnych godzin porannych ,,wyły,, syreny! Dziwi mnie tylko fakt, że do takiego pojedyńczego incydentu ,,gnały 3 strażę!!!!???? Bogaty kraj!!!!!!!!!

  2. Pół godziny wcześniej straż jechała do płonącego auta, nie ma to jak krytyka. Widocznie takie są procedury, przykre jest że wypowiadają się i krytykują osoby, które nie mają zielonego pojęcia o zasadach.

  3. Nie chcę nic mówić ale stwierdzenie zgonu było raczej oczywiste… Trochę niepotrzebna ta wstawka. A że 3 straże zostały wezwane do ciała jednego człowieka to jakiś żart

  4. Nikt nie przyjeżdża- źle
    Jedzie kilka zastępów – też źle
    Zastanówcie się chwilę nad swoją krytyką. Warto zauważyć, że często zgłoszenia są na tyle nie jasne, że nie wiadomo czy jest to topielec czy osoba tonąca.

  5. do anonim.. miej na uwadze to że PSP to strażacy którzy pracują i są gotowi do wyjazdu w każdej chwili. A OSP to służba ochotnicza i nie ma pewnośći wyjazdu bo ktoś może pracować, brak będzie np. kierowcy. Najpierw wzywa się PSP potem kieruje się do działań OSP jak są w stanie. Nie znasz zasad działań straży pożarnej to się nie wypowiadaj.

  6. Zasada jest jedna, skoro płacę to pytam po co 3 jednostki? Więc skoro wiesz to napisz a nie prawisz o zasadach. Jak nie mają co z pieniędzmi robić to są osoby potrzebujące . A zasady kończą się na tym że jeden czasem 2 coś robi a reszta patrzy i się dziwi co oni robią bo napewno im nie pomagają!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here