Zapraszamy na rozpoczęcie wakacji na plaży w Rakowicach Małych

12
5086

Kultowe miejsce w gminie Lwówek Śląski ponownie odżyje. Wraz z początkiem wakacji znów będzie wybrzmiewać tam muzyką, wróci jedyna w swoim rodzaju atmosfera.

 

Keyvee&Voi-tech, Tomasz Keler i Wojciech Omiatacz zapraszają na odjazdowe rozpoczęcie wakacji w Rakowicach Małych koło Lwówka Śląskiego.

„Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na rozpoczęcie sezonu wakacyjnego. Rakowickie „Bahama” znów będzie wybrzmiewać muzyką oraz jedyną w swoim rodzaju atmosferą.” – zapewnia Tomasz Keler.

Przygotujcie się na ekscytującą dawkę najgorętszych hitów. O dobrą zabawę zadbają zaproszeni Dj Zeus, Dj Gozx oraz Dj Voi-Tech.

O zaspokojenie głodu i pragnienia nie musicie się martwić, wszystko będzie dostępne na miejscu dzięki Kiler Food Truck.

Wydarzenie rozpocznie się w piątek, 21 czerwca o godzinie 16:00.

Patronat medialny: Lwówecki.info

12 KOMENTARZE

  1. Bardzo dobrze jedzcie tam a droga to same dziury widać jaka jest wizytówka tego miejsca. Współczuję mieszkańcą okolicznych domów. Policji polecam kontrole drogowe na tym odcinku drogi bo to kwestia czasu jak pijany kierowca zabije kogoś

  2. A pozwolenie na imprezę jest? A zaiks opłacony? A policja wie o organizacji imprezy masowej? Sanepid wie? Straż pożarna wie? Pan organizator Tomasz z budki z knyszami chyba nie wie w co się pakuje.

  3. może pan Burmistrz załatwi, żeby idioci nie szaleli na skuterach po jeziorze, nie można popływać na rowerach wodnych czy kajakach bo grozi to wywrotką, kto będzie odpowiadał jak zdarzy się wypadek

    • Nikt nic nie załatwi . Tam jest samowolka . Zakaz pływania – biwakowania -śmiecenia itd . Wszyscy maja to w dupie i nikt sie nie będzie wychylał . A jazda na skuterach wodnych to jakaś masakra ,trzeba aby ktoś zginął to wtedy ktoś sie zainteresuje co tam sie dzieje .

  4. Pomyśleć o młodych ludziach oni przez poprzednią władzę nie mają co robić w tym mieście. Wolę żeby moja córka pojechała tam niż jeździła do większych miast gdzie dzieje się więcej tragedii

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here