Wkrótce otwarcie kolejnego marketu Dino w regionie

0
15099

W ciągu roku znacząco zwiększyła się liczba klientów robiących zakupy w marketach Dino. To efekt rosnącej liczby sklepów, ale także tego, iż powstają tam, gdzie ich brakowało.

 

 

W III kwartale 2022 r. przychody Dino Polska były o 54% wyższe niż w III kw. 2021 r. Na koniec września sieć Dino liczyła 2 069 marketów, o 94 więcej niż kwartał wcześniej i o 363 markety więcej niż na koniec września 2021 r. Natomiast powierzchnia sprzedaży sklepów Dino wyniosła 812,6 tys. mkw. wobec 666,8 tys. mkw. rok temu.

– Skala naszej działalności rośnie w szybkim tempie. Jest to efektem przyjętego przez nas modelu biznesowego i unikalnego formatu sklepów Dino, który jesteśmy w stanie otwierać blisko miejsc zamieszkania klientów. – mówi Michał Krauze, Członek Zarządu Dino Polska.

Efekty są dobrze widoczne. W III kwartale klienci odwiedzali sklepy sieci Dino średnio ponad 1,6 mln razy dziennie, podczas gdy o przekroczeniu na stałe progu 1 mln klientów dziennie firma informowała zaledwie w drugim kwartale 2021 r.

 

 

Sklepy tej sieci w naszym regionie możemy znaleźć w Mirsku, Gryfowie Śląskim, Wleniu, Lubomierzu, Brunowie i od niedawna w Pławnej Dolnej. W połowie lipca br. rozpoczęła się budowa marketu w Płóczkach Dolnych koło Lwówka Śląskiego. Dziś obiekt jest niemal na ukończeniu i jeżeli jego otwarcie nie nastąpi do końca roku, to z pewnością na początku nowego 2023 roku mieszkańcy okolicznych miejscowości oraz przejeżdżający drogą wojewódzką 364 będą mogli zrobić tam zakupy.

Gdzie powstanie kolejny market Dino?

zdjęcie z lipca 2022 r.
zdjęcie z listopada 2022 r
zdjęcie z listopada 2022 r

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here