Zapraszamy na IV Zjazd Krystyn i Bożen

0
125

Jedni z nas obchodzą imieniny, inni urodziny. Zazwyczaj skromnie, w gronie przyjaciół, rodziny, znajomych. Rzadziej na wystawnych przyjęciach. Ewenementem są spotkania imienniczek i wspólne świętowanie – tak specyficznie swoje imiennicy obchodzą w naszym kraju głównie KRYSTYNY. Wszystko za sprawą śp. Krystyny Bochenek, dziennikarki, Marszałek Senatu, która w 1998 roku zainicjowała taką ogólnopolską akcję.

Ten wyjątkowy sposób na świętowanie imienin przyjął się także w Lwówku Śląskim. Tu stało się to za sprawą Pani Krystyny Piotrowicz, Radnej Rady Powiatu Lwóweckiego, która trzy lata temu zaprosiła wszystkie Krystyny na wspólne spotkanie. W imieninowym spotkaniu w 2016 roku uczestniczyło kilkadziesiąt Pań. Kolejny Zjazd zgromadził jeszcze więcej solenizantek. W roku ubiegłym do Krystyn dołączyły Bożeny. Kluczem do sukcesu i znakomitej zabawy jest wyjątkowa atmosfera, która corocznie towarzyszy paniom.

Spotkania imienniczek w Lwówku Śląskim z roku na rok nabierają rozmachu. Tegoroczny Zjazd Krystyn i Bożen odbędzie się w sobotę 16. marca o godz. 16.00 w Restauracji “Rycerska” w Lwówku Śląskim.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 28 lutego 2019 r pod numerem telefonu 694 587 244.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here