Zakończenie sezonu rowerowego z Powiatem Lwóweckim

1
238

Po raz kolejny chcielibyśmy zaprosić Państwa na rajd rowerowy. Tym razem odbędzie się on w ramach XI Dolnośląskiego Festiwalu “Dary Lasu” i zamyka kolejny sezon rowerowy w Powiecie Lwóweckim.

Przewidzieliśmy dla Państwa dwie pętle. Jedna ok. 60 km (tzw. duża) będzie dość wymagająca i raczej polecalibyśmy ją doświadczonym rowerzystom. Będzie na niej kilka wysokich wzniesień i trudnych odcinków, w zamian za to uczestnicy tej pętli będą mogli podziwiać najpiękniejsze widoki w powiecie lwóweckim.

Dla mniej zaawansowanych, jak również dla rodzin z dziećmi lub po prostu dla tych, którzy jeżdżą dla relaksu – polecamy małą pętlę ok. 30 km. Tutaj można się spodziewać raczej płaskich odcinków, trochę leśnych ścieżek i przyjemnej jazdy z górki. Oczywiście wszystkie dzieci powinny mieć kaski na sobie, ale nawet dorosłym przy tej pętli również zalecamy odpowiednie zabezpieczenie na rajdzie.

Zbieramy się od 12:30 na Stadionie Miejskim we Lwówku Ślaskim. Start dużej pętli przewidujemy ok. godz. 13:45, a małej pętli o 14:30.

W zeszłym roku zamykaliśmy z Państwem sezon rowerowy przy pięknej pogodzie i z dobrymi nastrojami, a na starcie pojawiła się ogromna ilość uczestników. Dlatego również liczymy, że i w tym roku dopiszecie. Zachęcamy Was gorąco do udziału w rajdzie, bo niestety lato już mija i coraz mniej okazji pojawiać się będzie na wycieczki rowerowe. Mamy nadzieję, że bezpiecznie i zdrowo powitamy jesień.

Zapisy na rajd rowerowy ruszają już 11 września. Prosimy o zapoznanie się z zasadami uczestnictwa oraz o pobranie formularza zgłoszeniowego – wszystkie pliki znajdują się w załączniku poniżej.

Do zobaczenia na starcie! Ruszaj z nami!

Pliki powiązane z artykułem:
2019 zasady uczestnictwa Zamknięcie sezonu rowerowego z Powiatem Lwóweckim.docx
Oświadczenie – NIEpełnoletni.docx
Oświadczenie – pełnoletni.docx

-/ Powiat Lwówecki /-

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here