Zakończenie roku ostatnich klas szkół średnich. Wyniki matur z lat poprzednich.

1
703
Absolwenci ZS Lubomierz

Maturzyści odebrali dziś świadectwa szkolne. Przed nimi teraz kilka dni na powtórki materiału. Tuż po długim weekendzie rozpoczynają się matury. Jak im pójdzie w tym roku? O tym dowiemy się dopiero za kilka tygodni, natomiast już dziś możemy przypomnieć sobie wyniki egzaminów z lat poprzednich.

Dziś w szkołach średnich w całym kraju odbyły się uroczystości zakończenia roku i wręczenia uczniom ostatnich klas szkół średnich świadectw ukończenia szkoły. Dla większości abiturientów to jednak dopiero preludium przed najważniejszym w życiu testem – egzaminem maturalnym, który rozpocznie się w poniedziałek 6 maja i zgodnie z informacją CKE potrwa do 25 maja 2019 r. Na początek na maturzystów czekają egzaminy z języka polskiego a następnie z matematyki.

Wszyscy trzymamy kciuki za wyniki tegorocznych absolwentów. Wyniki matur z lat poprzednich pokazują, iż nie mamy się czego wstydzić. Nasi uczniowie radzą sobie całkiem dobrze. Z informacji przekazanych przez Powiat Lwówecki wynika, iż w ubiegłym roku uczniowie techników wypadki znacznie powyżej średniej wojewódzkiej. Obecni absolwenci ostatnich klas celują jeszcze wyżej.

Wszystkim przystępującym do matur życzymy powodzenia na maturze i dostania się na wymarzone studia.

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here