Zakazowiec z narkotykami i pod ich wpływem

13
2593

W dniu wczorajszym policjanci z lwóweckiej komendy zatrzymali 32- latka oraz jego partnerkę, którzy podróżowali samochodem posiadając przy sobie środki odurzające. Mężczyzna, który kierował Fordem znajdował się pod wpływem amfetaminy i metamfetaminy oraz posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

 

23 września br. około godziny 17:00 w Lwówku Śląskim na ul. Aleja Wojska Polskiego funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Ford. Mężczyzna podczas rozmowy z policjantami zachowywał się nerwowo, co wzbudziło podejrzenia mundurowych. Po sprawdzeniu w systemach policyjnych okazało się, że 32- latek posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość mężczyzny. Wynik wskazał, że 32- latek z Soboty znajduje się pod wpływem amfetaminy i metamfetaminy. Policjanci dokonali również sprawdzenia pojazdu i osób w pojeździe pod kątem posiadania zabronionych przedmiotów. Przy pasażerce ujawnili woreczek z zawartością metamfetaminy. Drugi woreczek z taką samą zawartością funkcjonariusze ujawnili w drzwiach pojazdu, do własności których przyznał się kierujący.

Zarówno kobieta, jak i mężczyzna za swoje czyny odpowiedzą przed Sądem.

sierż. Olga Łukaszewicz KPP Lwówek Śląski

13 KOMENTARZE

  1. Walcie sobie amfę,ale Innym żyć dajcie!!!Za kierownicę naćpani(i też pijani) NIE WSIADAJCIE!!!! Auto szerokim……omijajcie!…Pozdrawiam prawdziwych kierowców i życzę im ,żeby na swojej drodze nie napotkali tych pseudo-kierowców:wandali!!!

  2. Klaudia najgorsza cpunka we Lwowku. Wiedzialem ze tak sie skonczy. Nie pierwszy raz jego zlapali autem i teraz mam nadzieje dostanie nauczke za to. Jesli nir wiecie o kogo chodzi to chodzi o Klaudie K. co na gorce mieszka

  3. To wiadomo że kiedyś musiało dojsc do tego kazy wie że to cpuny?? Ale dziwię się jemu że na taką poszedł ani to wyglądu nie ma brwi sobie walnie i wygląda jak skurcz dupy a jej palę paznokcie to obłęd fu fu każdy chłop jak miał z nią styczność jak mogliście się dać takimi łapami się dotykać współczuję temu co z nią jest ale widać że ćpun ćpuna zawsze znajdzie bo z nią tylko tacy się zadaja porażka

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here