Zagroził, że się powiesi

8
3317
zdjęcie poglądowe

Młody mężczyzna poinformował swoją byłą partnerkę, że się powiesi i kontakt z nim się urwał. Zaniepokojona kobieta zawiadomiła służby ratunkowe.

 

Do zdarzenia doszło w niedzielny wieczór. Policja, straż pożarna i pogotowie natychmiast udały się pod wskazany adres jednej z posesji na terenie Lubomierza. Zgłoszenie brzmiało tym groźniej, iż 27- latek to myśliwy posiadający broń palną.

Posesja w Lubomierzu okazała się zamknięta. Po sforsowaniu zabezpieczeń mundurowi weszli do środka, jednak nikogo tam nie było. Policjanci podjęli zatem czynności mające na celu ustalenia miejsca pobytu mężczyzny i sprawdzili drugi ze wskazanych adresów. Podjęte kroki okazały się słuszne. Mężczyznę zastano śpiącego w domu rodzinnym na terenie jednego z sołectw gminy Lubomierz.

Mężczyzna był pod wpływem alkoholu – wyjaśnia st. post. Olga Łukaszewicz z Policji w Lwówku Śląskim.

Życiu i zdrowiu mężczyzny nic nie zagrażało. Na tym działania zostały zakończone.

8 KOMENTARZE

  1. zaraz, zaraz….. to oczywiście należało zgłosić ale akcja policji tez kosztuje. Ktoś winien za to ponieść zwrot kosztów. Jak będziemy opłacać za każdy wyjazd policji do pijaka co mu się w pijanym widzie coś ubzdura to będzie ciekawie……

  2. Proszę tego cżłowieka niezwłocznie wysłać na detencję do Szpitala Psychiatrycznego w Bolesławcu.
    Osoby , posiadające broń, a wykazujące swoim zachowaniem problemy psychiczne , stanowią zagrożenie dla społeczeństwa. Oczywiście, pozwolenie na broń należy cofnąć, jak również skierować tą osobę na badania dla kierowców (pełne) – oczywiście ,jeśli posiada uprawnienia. Takie działanie wypełnia wszelkie wymogi prawne i zabezpieczą wszystkich na przyszłość – jeśli jest zdrowy, na pewno sobie poradzi i uzyska z powrotem wszelkie pozwolenia i prawo jazdy.
    To nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek, Prokuratura w Jeleniej Górze już niejednego uraczyła tego typu “pakietem” przyjemności.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here