Zaginął 80-letni Jan Dobrzyński. Policja prosi o pomoc

0
236

Komenda Powiatowa Policji w Lubaniu przyjęła zawiadomienie o zaginięciu JANA DOBRZYŃSKIEGO lat 80 ( zam. Radostów Górny), który w dniu 09.11.2019 r. w godzinach rannych wyszedł z domu w Radostowie Górnym i do chwili obecnej nie powrócił. Mężczyzna najprawdopodobniej wyszedł na grzyby. Choruje na cukrzycę musi przyjmować leki.

 

Rysopis: wiek 80 lat, wzrost ok.170 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie ciemny blond – po bokach siwe, oczy niebieskie. Posiada brodawkę na brodzie.

 

W momencie zaginięcia ubrany był: kurtkę koloru szaro- ciemnego zapinaną na suwak w dolnej części przyszyta z uwagi na zepsuty zamek,koszula jasno- niebieska jeans, spodnie czarne dresowe z polaru, kalesony koloru szarego, buty sportowe koloru granatowego z biała podeszwą- wiązane rozmiar 40, czapka z daszkiem i nausznikami koloru szarego. Mężczyzna posiada przy sobie wiklinowy koszyk oraz scyzoryk.

 

Wszystkich, którzy mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny prosimy o kontakt pod numerem alarmowym policji 112, bezpośrednio w Komendzie Powiatowej Policji w Lubaniu przy ul. Sikorskiego 4 tel. 75 722 90 00 lub w najbliższej jednostce Policji.

 

-/ asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń, KPP Lubań /-

AKTUALIZACJA

Mamy dobrą wiadomość. Poszukiwany został odnaleziony około 15. przez druhów z OSP Mściszów. – 80-latek jest komunikatywny co jest bardzo dobrą informacją. Czekamy na decyzję doktora czy zostanie przewieziony do Lubania czy w inne miejsce. Najbardziej prawdopodobna jest pierwsza opcja – poinformowała portal eLuban.pl będąca na miejscu asp. szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń, oficer prasowy KPP w Lubaniu.

W akcji poszukiwawczej brało udział blisko 200 osób.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here