Zaginął 18- latek

4
9893
fot.: SOS Zaginięcia

Zaginiony ma 170 cm, szczupłą sylwetkę, włosy ciemny blond, z dłuższą grzywką, nosi okulary. W dniu zaginięcia miał na sobie ciemną kurtkę z kapturem oraz czarne bojówki.

 

 

O zaginięciu Konrada Bajdy lat 18 poinformowano na profilu społecznościowym SOS Zaginięcia. Jak wskazano Konrad mieszka Olszynie koło Lubania. Chłopak 17 stycznia 2023 roku wyszedł z domu do szkoły, jednak tam nie dotarł. Nie powrócił również do miejsca zamieszkania, nie nawiązał również kontaktu z rodziną. Jedna z hipotez mówi, iż nastolatek może kierować się pieszo (na stopa) w stronę Berlina.

Jeśli ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu, proszony jest o kontakt z policją pod nr tel. 47 873 42 00 lub pod nr alarmowy 112.

4 KOMENTARZE

  1. Pełnoletni wyszedł, ale nie powrócił! Dziecko zawsze jest dla Rodziców dzieckiem! Szukajmy, a bzdur w komentarzach nie dodawajmy!. P. S. “Przygoda” – żyj i bzdur nie wypisuj!

    • Właśnie o tym samym piszę. “Dziecko zawsze jest dla Rodziców dzieckiem!” i to jest błąd takiego rodzica, który nie rozumie, że w pewnym wieku człowiek ma prawo podejmować własne decyzje i popełniać własne błędy. Dlaczego nie powiadomił rodziców o wyjeździe do Berlina? Podejrzewam, że się bał.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here