Zabrał broń policjantowi i strzelił. Został tymczasowo aresztowany

1
874

35- latek, który w ubiegłym tygodniu w Milikowie podczas policyjnej interwencji wyrwał broń policjantowi, oddał strzał z niej po czym uciekł trafił do aresztu.

 

Jak już informowaliśmy po trzech dniach policyjnej obławy, w weekend udało się zatrzymać 35- letniego poszukiwanego mieszkańca powiatu bolesławieckiego. Z naszych, niepotwierdzonych informacji wynika, iż miało to miejsce na terenie gminy Gryfów Śląski.

„Sprawca za czynną napaść na policjantów i groźby kierowane wobec funkcjonariuszy oraz ich znieważenie, został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące. Podejrzany działał w warunkach powrotu do przestępstwa, dlatego też za popełnione czyny grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.” – tłumaczy aspirant sztabowy Anna Kublik-Rościszewska z bolesławieckiej policji.

Mężczyzna ma także do odbycia zaległą karę prawie 5 lat więzienia, między innymi za kradzieże i włamania, których dopuścił się wcześniej.

1 KOMENTARZ

  1. Co to za policjant ze dal sobie odebrac bron jakiemus cpunowi. Powinien sie pojawic artykul o zwolnieniu policjanta ze slyzby. Jak tacy ludzie maja stac na strazy naszego bezpieczenstwa…

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here