Z życzeniami i kwiatami ruszyli do Kobiet

5
1526

Tak jak zapowiedzieli, tak dziś zrobili. Panowie z Rady Sołeckiej już przed południem z okazji Dnia Kobiet z kwiatami i życzeniami odwiedzili mieszkające w sołectwie Panie.

Kochane, najpiękniejsze, mądre, rezolutne, odważne, uparte, opiekuńcze, wytrwałe, cwane, wygadane, cierpliwe i płochliwe. Matki, żony i kochanki. Córki, siostry i kumpelki. Królowe życia. Promienne, wyrozumiałe, erudytki, gospodynie, rekiny biznesu, pasjonatki, pozytywne wariatki. – tak o mieszkających w sołectwie Wieża Paniach mówią panowie z Rady Sołeckiej.

Dziś chwilę przed południem panowie w składzie: Artur Adamski, Artur Hryniewicz, Tomasz Krawczyk i Zbigniew Mielańczuk z kwiatami i najserdeczniejszymi życzeniami odwiedzili Drogie Panie.

5 KOMENTARZE

  1. Jesteście tak przerobieni i zmanipulowani covidem przez media, że uważacie, że maseczki wam życie uratują. Pozamykajcie się w domu i nie wychodzcie a po roku takiego zycia nie będziecie mieli odporność i zwykły katar was zabije ale dzięki mediom wszyscy dowieza się, że to covid

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here