Z ostatniej chwili. Daniel Koko wstąpił do Policji. WIDEO

6
4930

Jeszcze wczoraj zasiadał w fotelu Starosty Lwóweckiego, a dziś został przyłapany podczas pierwszego dnia pracy w Policji Lwówek Śląski.

 

 

W 2018 roku Daniel Koko po raz kolejny wszedł do Rady Powiatu Lwóweckiego. Zdobył przy tym najwięcej głosów spośród wszystkich osób wybranych do Rady. Duże społeczne poparcie i jego doświadczenie sprawiły, iż radni wybrali go na Przewodniczącego Zarządu Powiatu Lwóweckiego.

Po czterech latach ciężkiej pracy i wielu sukcesach pochodzący z gminy Gryfów Śląski Daniel Koko, który dał się poznać jako pasjonat sportu i wielki miłośnik muzyki, ale przede wszystkim profesjonalista, w tym co robił, najwyraźniej porzucił pracę w Starostwie i wstąpił do Policji.

W sobotę, 1 kwietnia 2023 roku otrzymaliśmy od czytelników nagranie, na którym wyraźnie widać dotychczasowego Starostę realizującego czynności policyjne. Daniel Koko w policyjnym radiowozie z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi dynamicznie wjechał na parking przed Komendą Policji w Lwówku Śląskim. Jak relacjonują nasi informatorzy, wysiadł z samochodu i w pośpiechu udał się do budynku Policji.

Redakcja Lwówecki.info już wystosowała zapytanie do oficera prasowego lwóweckiej policji oraz rzecznika prasowego w Starostwie Powiatowym w Lwówku Śląskim z prośbą o wyjaśniania. Jak tylko otrzymamy odpowiedzi (najprawdopodobniej w poniedziałek) to natychmiast je Państwu przekażemy.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia nagrania z przejazdu policyjnym radiowozem.

AKTUALIZACJA

Szanowni Państwo, materiał został przygotowany przez redakcję z okazji prima aprilis. Przed Panem Danielem Koko jeszcze wiele zadań do dokończenia i sporo pracy w roli Starosty Lwóweckiego.

6 KOMENTARZE

  1. Świetny żart. Gratuluję pomysłu i realizacji. . Z drugiej strony, znając Pana Starostę, to byłby z Niego świetny funkcjonariusz. Pozdrawiam Redakcję i Bohatera artykułu.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here