Z niewiadomych przyczyn zjechała do rowu

7
2561
zdjęcie nadesłane przez czytelników - dziękujemy

Kierująca samochodem osobowym marki Nissan Micra kobieta nie potrafiła wytłumaczyć przybyłym na miejsce policjantom, co się stało, z jakiego powodu wjechała do rowu.

 

W środowe popołudnie 49- letnia kobieta z pochodzenia Ukrainka a zamieszkała w powiecie zgorzeleckim, jadąc samochodem osobowym marki Nissan Mirka z Bolesławca w kierunku Lwówka Śląskiego, tuż na wjeździe do Lwówka Śl. z niewiadomych przyczyn zjechała do rowu.

Na miejsce przybyli lwóweccy policjanci. Kobieta nie potrafiła wytłumaczyć, co się stało. Na szczęście nic jej się nie stało, nie odniosła obrażeń.

– Kierująca była trzeźwa – tłumacz sierż. Olga Łukaszewicz, oficer prasowa lwóweckiej policji i dodaje, iż kobieta została ukarana mandatem karnym za spowodowanie kolizji w ruchu drogowym.

7 KOMENTARZE

  1. W tamtym tygodniu rozumiesz panie praktycznie w tym samym miejscu Władek wylądował a teraz ta babka zbieg okoliczności czy może jakaś potężna moc ściąga te auta do rowu

  2. Widziałem to jechałem autobusem ze szkoły i jak już wjeżdżaliśmy do Lwówka to to auto już było w rowie i nie wiadomo dlaczego ta kobieta świadomie zjechała do rowu

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here