Wystawiła mu walizki. Została zatrzymana za nielegalne posiadanie broni

3
2921

Policjanci zatrzymali jeleniogórzankę podejrzaną o nielegalne posiadanie broni. Do zatrzymania doszło podczas interwencji w jej mieszkaniu. Kobieta pokłóciła się ze swoim partnerem, któremu nakazała się wyprowadzić z mieszkania, a on w odwecie poinformował policjantów, że kobieta posiada broń palną bez zezwolenia. Teraz grozić jej może nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

 

7 lutego 2020 roku około godziny 17.40 dzielnicowi z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze z polecenia oficera dyżurnego pojechali na interwencję do jednego z domów. Kobieta zgłosiła, że jej partner się awanturuje.

 

Policjanci, którzy podjęli czynności w tej sprawie przed budynkiem zauważyli siedzącego na walizce mężczyznę. W budynku funkcjonariusze zastali 42-letnią zgłaszającą, która oświadczyła, że pomiędzy nią a jej partnerem doszło do kłótni. 42-latka poleciła mu spakować rzeczy i wyprowadzić się z jej mieszkania. Mężczyzna w odwecie poinformował funkcjonariuszy, że kobieta posiada bez wymaganego zezwolenia broń palną.

 

Jeleniogórzanka przyznała się, do jej posiadania i wskazała miejsce przechowywania. Została ona przez policjanta zabezpieczona. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, a 42-latce za nielegalne posiadanie broni grozić może nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

 

-/ podinsp. Edyta Bagrowska, KMP Jel. Góra /-

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here