Wystąpią: Captain Jack, Cleo i Mesajah

3
3455
Captain Jack, Cleo i Mesajah plakat Dni Złotoryi
(źródło zdjęcia: Gazeta Złotoryjska)

Na muzycznej scenie wystąpią miedzy innymi gwiazdy światowego formatu: Captain Jack, Cleo i Mesajah. Ale to nie wszystko! Jeszcze w tym tygodniu powinniśmy poznać kolejne gwiazdy.

 

Poznaliśmy już pierwszych trzech wykonawców muzycznych, którzy pojawią się na scenie podczas sierpniowych Mistrzostw Świata w Płukaniu Złota w Złotoryi. Informację za ratuszem przekazała Gazeta Złotoryjska.

Na muzycznej scenie z pewnością wystąpi Captain Jack. To niemiecki zespół dance, który był szczególnie popularny na przełomie lat dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych. Drugą z muzycznych gwiazd będzie Cleo – znana polska piosenkarka, która startowała w Konkursie Piosenki Eurowizji z utworem „My Słowianie”, jest także laureatką dwóch nagród Eska Music Awards i dwóch Superjedynek. Na scenie podczas mistrzostw świata zaśpiewa też Mesajah. To z kolei polski wokalista wykonujący muzykę reggae. To jednak nie wszystko!

„Jeszcze w tym tygodniu powinniśmy poznać kolejnych artystów, którzy będą bawić złotoryjską publiczność już za półtora miesiąca.” – zapewnia na łamach gazety Piotr Maas rzecznik prasowy złotoryjskiego ratusza.

Mistrzostwa połączone z Dniami Złotoryi rozpoczną się w niedzielę 14 sierpnia i potrwają ponad tydzień, do kolejnej niedzieli. To największe wydarzenie w mieście nie tylko w tym roku, ale i na przestrzeni kilku ostatnich lat.

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here