Wypadek w na drodze Lwówek Śl. – Bolesławiec. AKTUALIZACJA

0
604

Jak wynika z relacji świadków, na drodze wojewódzkiej 297, w miejscowości nowe Jaroszowice doszło do zderzenie kilku pojazdów.

 

W zderzeniu udział brało, co najmniej cztery pojazdy. – Jedno auta uszkodzone stało 100 metrów od wypadku. Cały bok na długości auta był uszkodzony. – pisze czytelniczka.

Na miejscu są już służby ratunkowe. Na drodze występują duże utrudnienia. Możliwe, iż droga będzie nieprzejezdna. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały ranne.

Kierujący busem marki Toyota, 51-letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu osobówce marki Renault. – podaje serwis Istotne.pl i dodaje: Doszło do zderzenia, w wyniku którego samochód osobowy uderzył jeszcze w volkswagena, którym kierował 56-letni bolesławianin, i w auto marki Ford, którym podróżował 46-latek – również z Miasta Ceramiki.

W chwili obecnej, godz. 17:32 trwa załadunek busa na lawetę. Z informacji od czytelników wynika, iż za kilak minut ruch na drodze wojewódzkiej Lwówek Ślaski – Bolesławiec ma zostać przywrócony.

 

wideo i zdjęcia nadesłane przez czytelników – dziękujemy

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here