Wypadek w Gryfowie Śląskim. Poszkodowany motocyklista. AKTUALIZACJA

9
6241
fot. OSP KSRG Gryfów Śląski

Kilka minut przed południem na skrzyżowaniu ulic Jeleniogórskiej, DK30 z ulicą Kolejową doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem.

 

Na miejsce udają się służby ratunkowe. Wkrótce więcej informacji

AKTUALIZACJA

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku zdarzenia, do jakiego doszło tuż przed południem w Gryfowie Śląskim. Z wstępnych informacji lwóweckiej policji wynika, iż kierująca Skodą kobieta jechała od strony Jeleniej Góry i na skrzyżowaniu ulic Jeleniogórskiej i Kolejowej (przy Biedronce) chciała skręcić w lewo, w ulicę Kolejową. Na wykonującą manewr skrętu Skodę najechała kierująca motocyklem, która uderzyła w tył pojazdu.

W wyniku zdarzenia kierująca motocyklem ok. dwudziestoletnia mieszkanka powiatu lwóweckiego doznała bardzo poważnych obrażeń. Tak ona jak i kierująca osobówką trafiły do szpitala.

Okoliczności zdarzenia i sprawę ustalają policjanci, którzy zdarzenie zakwalifikowali jako wypadek.

Na miejscu oprócz policji pracują strażacy z JRG PSP w Lwówku Śląskim oraz OSP KSRG w Gryfowie Śląskim a także zespoły ratownictwa medycznego.

Tragiczny finał wypadku. Nie żyje młoda kobieta

9 KOMENTARZE

  1. Świateł nie było….wypadki były, światła są i wypadki też dalej są. Rondo, a raczej koślawe jajo to zamiast na ulicy Uczniowskiej powinno się znaleźć na Kolejowej i na rozjeździe na Radoniów i Mirsk.

  2. Jak policja wlepi kilu cwaniakom mandaciki to przestaną omijać z prawej i jeździć na czerwonym to i wypadków nie będzie. Tu nie chodzi o kwietniki czy budowanie kolejnego ronda i dopiero będą korkować bo po nim też trzeba umieć jeździć żeby ruch był płynny. Zapraszamy panów policjantów na skrzyżowanie i zabranie się do pracy a nie opierd…….. się. Znikną wypadki i płynność ruchu będzie a nie że chcesz człowieku ruszyć a tu auta jadą bo jeszcze było wczesne czerwone albo chcesz wykonać lewoskręt tak ty jak i jadący z naprzeciwka ale obydwoje stoicie i się rozgladacie czy aby na pewno macie pierwszeństwo bo ktoś nie omija któregoś was z lewej. No bo jego przepisy o ruchu drogowym są inne. Pozdrawiam wszystkich kierowców a łącznikom między kierownicą a pedałami życzę duuuużo szczęścia w prowadzeniu pojazdów.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here