Wypadek na feralnym zakręcie w Radoniowie.

3
3202
fot.: OSP KSRG Lubomierz - dziękujemy

Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku zdarzenia drogowego, do którego doszło kilkanaście minut przed godziną 18. na drodze krajowej nr 30 w Radoniowie, na tak zwanym feralnym zakręcie.

 

Z wstępnych informacji wynika, iż w zdarzeniu udział brały dwa samochody. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy strażaków z JRG PSP w Lwówku Śląskim oraz zastęp OSP KSRG w Lubomierzu, a także trzy patrole policji z KP Gryfów Śląski i zespół ratownictwa medycznego.

Lwówecka Policja informuje, iż w wyniku zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają okoliczności zdarzenia.

DROGA KRAJOWA DO OKOŁO GODZINY 20:00 BĘDZIE NIEPRZEJEZDNA! Policja kieruje objazdami przez Radoniów – Lubomierz – Wojciechów – do Pasiecznika.

Po godzinie 20. droga została otwarta.  

fot.: OSP KSRG Lubomierz – dziękujemy

Wypadek w Radoniowie na feralnym zakręcie

3 KOMENTARZE

    • Nie odcinek jest niebezpieczny, a olewanie znaku ograniczenia prędkości. Ten akurat przy mokrej nawierzchni w tym miejscu jest bardzo słuszny. Przypomnę, że zawsze zwalniamy przed zakrętem, by zakręt przejechać na “luzie”. Hamowanie podczas skrętu ułatwia wpadanie w poślizgi.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here