Wypadek koło Lwówka Śląskiego. Ranne cztery osoby

3
17110
fot.: OSP Stare Jaroszowice

Z wstępnych ustaleń policji wynika, iż kierująca samochodem marki Renault zjechała na przeciwległy pas i zderzyła się czołowo z jadącym z naprzeciwka pojazdem.

 

Do zdarzenia doszło kilkanaście minut po godzinie 16 w poniedziałek, 2 maja 2022 roku na drodze wojewódzkiej 297, trasie Lwówek Śląski – Bolesławiec pomiędzy miejscowościami Włodzice Wielkie a Suszki.

W wyniku zderzenia pojazdów cztery z pięciu osób podróżujących pojazdami zostały rannych i trafiło do szpitali.

„W akcji udział brało 5 zastępów straży pożarnej, 5 zespołów ratownictwa medycznego i 3 patrole policji.” – informują na swoim profilu strażacy z OSP Stare Jaroszowice.

3 KOMENTARZE

  1. Brak miejsca do wyprzedzania. Droga za wąska. Brak drugiego pasa do wymijania, przynajmniej odcinkowego. Ta droga to absurd. Śliski asfalt. Czemu nikt nie siedzi za to… Jak koniem jechał tak zostało

  2. Czytam komentarze że mała droga i tak dalej ale ludzie są śmieszni, droga szeroka ciężarówki jadą bez problemu, wyprzedzić nawet na dwuciągłej umią przez to że ludzie jadą z zanizona prędkością i przez to się dzieje co się dzieje raz czy dwa razy w tygodniu jeżdżę i widzę świrów co na czołówkę jeżdżą więc nikt nie wmówi że śliski asfalt, a wina osoby tej która nie uważa bo oststnio gdy zrobiło się ciepło to zaczęło ludzią odwalać albo naćpani albo słońce za mocno nagrzało

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here