Wykuł w ścianie kryjówkę, bo nie chciał iść do więzienia

2
2549

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna jednak nie chciał iść do aresztu i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Policjanci zatrzymali go w mieszkaniu, gdzie wykuł w ścianie dziurę prowadzącą do innego pomieszczenia i przygotował w nim posłanie do spania. Zatrzymany został przekazany do Zakładu Karnego

 

 

Policjanci z Zespołu ds. poszukiwań i identyfikacji osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności.

28-latek poszukiwany był na podstawie zarządzenia o ustaleniu jego pobytu według, którego mężczyzna miał być zatrzymany i doprowadzony do Zakładu Karnego. Policjanci uzyskali informację, że mężczyzna najprawdopodobniej ukrywa się w jednym z mieszkań na terenie miasta Jeleniej Góry.

Funkcjonariusze w wyniku prowadzonych w tej sprawie czynności ustalili, że mężczyzna, aby uniknąć zatrzymania ukrył się w jednym z mieszkań i był tak zdesperowany, aby uniknąć kary, że wykuł w ścianie dziurę, którą następnie „zamaskował”. Poszukiwanemu nie udało się jednak oszukać policjantów, którzy dokładnie sprawdzili mieszkanie i każdy zakamarek i wyciągnęli go z jego własnej kryjówki.

28-latek został umieszczony w policyjnym areszcie, a następnie przekazany do Zakładu Karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

-/starszy aspirant Waldemar Laszecki, KMP Jel. Góra/-

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here