Wjechał w ekrany akustyczne

3
977

Z relacji mieszkańców wynika, iż kierujący samochodem po przejechaniu przez most stracił panowanie nad autem i to uderzyło w ekrany niszcząc część jednego z przęseł.

 

 

Nie wszyscy kierowcy pamiętają o tym, że mamy zimę, pada śnieg i na drogach jest ślisko, a miejscami bardzo ślisko. Szczególnie zdradliwe są odcinki dróg w pobliżu rzek, zbiorników wodnych. Ale zaskoczyć kierowców mogą także otwarte przestrzenie, gdzie wiatr nawiewa śnieg na drogi.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w wczorajszej nocy we Wleniu. Z relacji mieszkańców wynika, iż kierujący samochodem jadąc od strony Jeleniej Góry po przejechaniu przez most stracił panowanie nad autem i to uderzyło w ekrany dźwiękochłonne niszcząc część jednego z przęseł.

Sprawca zdarzenia o zniszczeniach nie powiadomił zarządcy drogi.

3 KOMENTARZE

  1. To co niektórzy kierowcy wyprawiają na tym skrzyżowaniu to normalnie szok. Pomimo prawidłowego oznakowania bardzo wielu lekceważy znaki jakie są tam ustawione. Niestety z przykrością muszę napisać,że policja nie specjalnie zwraca uwagę na Wleń. Co może być tego powodem?????

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here