Rozpoznajesz ich? Szuka ich policja

4
2481

Policjanci coraz częściej szukając sprawców przestępstw korzystają z publikacji wizerunków. Tym razem są to wizerunki osób, które dokonały kradzieży. Jeśli je rozpoznajesz powiadom policję.

 

Policjanci Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu prowadzą czynności w sprawie kradzieży sklepowej, która miała miejsce w dniu 2 maja w jednej z drogerii na terenie Bolesławca.

W godzinach popołudniowych kobieta i mężczyzna weszli razem do sklepu i pozorowali robienie zakupów. W pewnym momencie każda z osób schowała do trzymanej przez siebie reklamówki różne produkty. Następnie podeszli do linii kas, gdzie kobieta zaczęła kasować drobne rzeczy z koszyka sklepowego, a foliową torbę przekazała mężczyźnie, który od razu opuścił sklep. Łącznie para ukradła towar o wartości ponad 1300 złotych.

Jeżeli ktoś zna tożsamość osób widocznych na publikowanych zdjęciach, prosimy o pomoc i kontakt z prowadzącym postępowanie – asp. Witold Skrzypczak tel. 47 8733 294, dyżurnym KPP w Bolesławcu tel. 47 87 33 200 i 201 lub na e-mail oficer.prasowy@boleslawiec.wr.policja.gov.pl.

-/KPP w Bolesławcu, asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska/-

4 KOMENTARZE

  1. Kradzież towaru na 1300PLN :2 osoby = znikoma szkodliwość społeczna, więc dlaczego tu akurat korporacja
    milicyjna ściga złodziejaszków z taką zajadłością?
    Co do pomocy tutejszej korporacji milicyjnej – radzę się trzy razy zastanowić, naprzyjmowano tam takich tuzów intelektu, że pozazdrościć.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here