Wiosenne nabory do Football Academy

0
135
Wiosenne nabory do Football Academy

Jak dołączyć do Football Academy Lwówek Śląski?  Zapraszamy wszystkich w wieku od 4 do 11 lat !

Twoje dziecko ma mnóstwo energii? Zauważasz, że uwielbia zabawy z piłką? Chcesz, żeby więcej się ruszało? Marzysz o tym, by zostało profesjonalnym piłkarzem lub piłkarką? A może po prostu – wraz z początkiem wiosny – szukasz dla niego aktywnych form spędzania czasu?

Każdy z powyższych powodów jest dobry, by sprawdzić, jak Twoje dziecko odnajdzie się na treningach piłki nożnej!

DLA KOGO?

Football Academy jest największą siecią szkółek piłkarskich dla dzieci w Polsce i Europie. W tym roku obchodzimy 10-lecie swojej działalności.

Naszą misją jest nauczanie gry w piłkę nożną wszystkich chętnych dzieci już od czwartego roku życia – zgodnie z ogólnopolskim systemem szkolenia Football Academy.

Wszystkim naszym zawodnikom oferujemy niesamowitą dziecięcą przygodę, a najbardziej utalentowanym młodym piłkarzom – wyjątkowe możliwości rozwoju swoich umiejętności w ramach naszych ogólnopolskich projektów szkoleniowych.

WIOSENNE NABORY:

Wraz z początkiem kwietnia zapraszamy do grupy naborowej dla dzieci z rocznika 2015 oraz prowadzimy nabory uzupełniające dla dzieci z roczników 2008-2014*.

Pierwsze dwa treningi w naszej szkółce mają charakter próbny i są całkowicie niezobowiązujące. Decyzję o zapisie do szkółki rodzic podejmuje po dwóch treningach.

* Dotyczy zarówno dzieci, które trenowały już piłkę nożną (roczniki starsze), jak i dzieci, które nie miały jeszcze styczności z treningiem piłki nożnej (roczniki młodsze).

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Zapisy do Football Academy Lwówek Śląski odbywają się za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego.

Wypełnienie formularza jest wyłącznie sygnałem o zainteresowaniu zapisem na zajęcia, po którym zapraszamy na trening.

O przydziale miejsc w naszej szkółce decyduje kolejność zgłoszeń – w przypadku grup “otwartych” – lub umiejętności sportowe dziecka weryfikowane przez trenera na dwóch próbnych treningach – w przypadku grup “zaawansowanych”.

Liczba miejsc jest ograniczona – zarezerwuj swoje miejsce już teraz!

Wypełnienie naszego elektronicznego formularza zgłoszeniowego jest jedyną gwarancją* miejsca w naszej szkółce. 

KONTAKT:

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Tel.: 504 289 597

Mail: [email protected]

autor: Football Academy.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here